Понеділок, 15 Липня, 2024

Учнівський е-квиток у Львові діятиме безлімітно і у період літніх канікул: подробиці

У Львові активно видають електронні картки для оплати проїзду у громадському транспорті, розповідає сайт lviv-future. Активно видають картки і всім учням навчальних закладів Львівської громади. Відповідаючи на низку питань від батьків школярів, у ЛКП “Львівавтодор” пояснили, скільки коштуватиме та впродовж якого періоду року діятиме електронний учнівський квиток “ЛеоКарт”.

У підприємстві розповідають, що усі власники учнівського “ЛеоКарт” матимуть змогу безкоштовно їздити громадським транспортом впродовж всього року – діятиме можливість безплатного проїзду і у період літніх канікул. Жодних обмежень з кількістю поїздок на день для львівських школярів не вводитимуть.

Діятиме такий квиток, який видадуть школяреві, аж до кінця закінчення школи. Після цього доведеться переоформлювати пільгову картку для проїзду для статусу студента, адже школярі та студенти – це різні пільгові категорії населення.

Проте цей процес не буде надто тривалим – у підприємстві подбали і про те, щоб школярські електронні квитки можна було перепрограмувати у 8-11-х класах на студентські картки. Щоб зробити це, потрібно буде звернутися до міського Центру обслуговування пасажирів, розташованого на вулиці Горбачевського.

Варто зазначити, що для дітей, які мають цілковиту пільгу на безоплатний проїзд, електронна картка буде також абсолютно безкоштовною – 60 гривень (вартість пластикового документу на проїзд) сплачувати не потрібно буде. Однак це не стосується школярів загальної пільгової категорії – їм потрібно буде разом з пакетом документів на створення картки подавати чеки, які підтверджують оплату вартості електронної картки на проїзд.

Нагадуємо, що цими днями у Львові заговорили про централізовану видачу електронних квитків головами ОСББ.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.