Вівторок, 21 Травня, 2024

Нові авіарейси зі Львова: Палермо, Манчестер та Рига

Шість нових авіамаршрутів запускає ірландська компанія «Ryanair», ще п’ять  напрямків відновлює угорський лоукостер «WizzAir». Також зі Львова має намір здійснювати внутрішні рейси українська авіакомпанія «Air Ocean Airlines». Більше на сайті lviv-future.com.ua.

Нові напрямки – нові можливості

На своїй Facebook-сторінці Міжнародний аеропорт «Львів» анонсував 11 авіанапрямків, які відкриються до кінця 2021 року. Шість з них запускає лоукостер «Ryanair», ще п’ять маршрутів відновлює «WizzAir». 

Отже, нові авіамаршрути від «Ryanair»: 

 • Львів – Палермо (з 2-го листопада по вівторках та суботах); 
 • Львів – Піза (з 2-го листопада по вівторках та суботах); 
 • Львів – Барі (з 3-го листопада по середах та неділях);  
 • Львів – Манчестер (з 5-го листопада по п’ятницях);  
 • Львів – Меммінген (з 5-го листопада по п’ятницях та неділях);  
 • Львів – Рига (з 18-го листопада по четвергах, з 21-го листопада по четвергах та неділях).
C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\25.jpg

Натомість «WizzAir» відновлює наступні авіанапрямки: 

 • Львів – Будапешт (з 3-го листопада по середах та неділях);  
 • Львів – Біллунд (з 17-го грудня);
 • Львів – Катовіце (з 17-го грудня по понеділках та п’ятницях);
 • Львів – Вільнюс (з 19-го грудня по середах та неділях); 
 • Львів – Братислава (з 20-го грудня по понеділках).

Раніше повідомлялося, що зі Львова до Манчестера можна буде дістатися за 3 години. Водночас з наступного року угорська бюджетна авіакомпанія «Wizz Air» запустить 9 нових напрямків зі Львова.

Внутрішні авіаперевезення українськими літаками

Український авіаперевізник «Air Ocean Airlines» одержав дозволи на обслуговування рейсів зі Львова до Києва, Дніпра та Харкова, інформує lowcost.ua

Згідно з наказом Державної авіаційної служби України від 1.10.2021 №1689 та №1690, нова українська авіакомпанія отримала право на експлуатацію п’яти внутрішніх повітряних ліній, а також одного міжнародного напрямку. Здійснювати внутрішні рейси авіакомпанія може вже з 10-го листопада, міжнародний – з 21-го листопада. 

Відтак «Air Ocean Airlines» декларує наступні маршрути зі Львова:

 • Львів – Дніпро;
 • Львів – Київ; 
 • Львів – Харків. 

Крім того, літаки цих авіаліній можуть літати з Києва у Чернівці та Запоріжжя. Міжнародний маршрут сполучатиме Київ та столицю Йорданії Амман. 

Варто зазначити, що одержання прав на використання повітряних ліній не означає, що авіакомпанія точно запустить маршрути за цими напрямами. Більше інформації про розклад та частоту польотів не вдалося знайти, адже сайт «Air Ocean Airlines» наразі не працює. 

Довідка. 

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\23.jpg

Українську авіакомпанію «Air Ocean Airlines» заснували 16-го вересня 2020 року. Вже 27-го жовтня 2021 року авіаперевізник одержав ліцензію на транспортування пасажирів повітряним транспортом. 30-го жовтня «Air Ocean Airlines» здійснили свій перший авіапереліт Київ – Миколаїв.

Основний вид діяльності – регулярні та чартерні авіаперевезення літаками українського виробництва АН-148 та АН-158. Зараз «Air Ocean Airlines» має два авіасудна АН-148-100E. До кінця року планують додати ще один літак, протягом 2022 року авіалінії поповняться ще трьома одиницями. В планах – експлуатація до 10 літаків такого типу. В ДП «Антонов» запевняють, що повний цикл обслуговування літаків АН-148 виконуватиметься на українських підприємствах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.