Вівторок, 21 Травня, 2024

Особливості айфона 14: огляд смартфона

З кожним роком сучасні технології розвиваються швидкими темпами. Зокрема  Компанія Apple створює різноманітні новинки сучасної техніки. Цього року у вересні компанія презентувала нову модель смартфона – айфон 14. Детальніше про особливості айфона 14 львів’яни мають змогу прочитати у статті далі.

Які основні характеристики айфона 14?

Після першої презентації смартфона повідомили про його особливості та переваги в користуванні. Крім того, для покупців стала відомою вартість айфон 14 , що відповідає оновленим функціям новинки.

Серед особливих характеристик нового смартфона від Apple варто виділити наступні. По-перше, це різноманітні відтінки айфона 14. Смартфон доступний в п’яти кольорах: чорний, білий, червоний, фіолетовий та голубий. Виробник збільшив найбільшу яскравість дисплея – до тисяча двісті ніт. Корпус айфона 14 виготовлений з алюмінію.

C:\Users\smail\Desktop\c11865bc-53ae-4de1-94ee-10cccd3ca0c7.jpg

По-друге, цього разу в новому айфоні 14 доступна покращена функція автофокусування. Фронатальна та дві задні камери містять дванадцять мегапікселів. Це дозволяє зробити надзвичайно якісні та атмосферні фото та відео. Варто підкреслити, що в камері смартфона вбудована технологія Photonic Engine, що забезпечить чіткі зображення за будь-яких ситуацій. Для прикладу, можна знімати відео та робити фото ввечері, коли наявна мінімальна кількість світла.

По-третє, модель айфона 14 є доступною з трьома видами пам’яті – 512 гігабайт, 256 гігабайт та 128 гігабайт. Відтак, покупець може обрати формат пам’яті відповідно до власних потреб.

Крім того, айфон 14 має акумулятор (понад 3000 мАг), що тримає заряд довгий час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.