Понеділок, 15 Липня, 2024

У Львові невдовзі почнуть курсувати новенькі п’ятисекційні “Електрони”

Невдовзі у Львові побільшає нового громадського транспорту на вулицях – концерн “Електрон” повідомляє про випуск на маршрути п’ятисекційних трамваїв, виготовлених на цьому заводі, пише сайт lviv-future. Так, вже в середині грудня наше місто отримає перших три новеньких трамваї, а невдовзі – ще сім.

Ще раніше міська рада замовила у концерну “Електрон” десять новеньких п’ятисекційних трамваїв. Випробувати перші три з них можна буде вже через місяць, а решту місту планують віддати до грудня наступного року. Нагадуємо, що раніше повідомлялося про те, що перших п’ять трамваїв Львів отримає не швидше червня 2022-го року, а решту мали б віддати до кінця грудня наступного року.

Як повідомляють у пресслужбі концерну, нові п’ятисекційні трамваї, на відміну від інших, матимуть сучасний дизайн, а також будуть більш екологічними. Корпуси для новеньких трамваїв виробляють із нержавіючої сталі.

Також тут повідомляють про те, що новенькі трамваї сягають в довжину 30,2 метра. У них облаштовують широкі двері, низький рівень підлоги, що має дозволити набагато швидше здійснювати посадку/висадку пасажирів на зупинках громадського транспорту.

Зазначимо, що тендер на виготовлення нових габаритних трамваїв для міста відбувся ще в 2020-му році. Закупівля нового транспорту для Львова здійснюється із співфінансуванням Європейського інвестиційного банку. У вересні 2020-го тендер закінчився і тоді ж було укладено угоду на виготовлення трамваїв. Вартість одного такого становить більше двох мільйонів євро.

Варто зауважити, що п’ятисекційні трамваї – не новинка для Львова. Так, тут вже курсує один такий трамвай, закуплений ще в 2012-му році.

Також концерн “Електрон” оприлюднив відеозапис, на якому можна побачити вигляд новеньких львівських трамваїв. Переглянути відео можна тут: https://fb.watch/9h2HQxkyYm/.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.