Неділя, 19 Травня, 2024

У Львові обрали заклади, де оздобили найкраще вітрини на свята

Цього року у мерії міста вирішили провести конкурс на найкраще різдвяно-новорічне оформлення вітрин закладів у Львові. Нещодавно, 17 січня, було визначено переможців. Про це повідомили у прес-центрі ЛМР. Більше на сайті lviv-future.com.ua.

Як зазначається, такий конкурс має надихнути інші заклади креативно підходити до оздоблення вітрин кожного року. Адже гарні та цікаві прикраси є також і окрасою міста у період зимових свят. Незвичайний декор приваблює не тільки жителів міста, а також – туристів, котрі приїхали до Львова.

Тому насамперед переможців визначали за оригінальність та унікальність оздоблень вітрин.

Хто отримав перемогу в конкурсі за найкраще оздоблення вітрин

Цього разу обрали три переможці. Ними стали такі заклади Львова як: перше місце – «Родинна пекарня»; друге місце – «Zelen»; четверте місце – «SOWA». Трохи детальніше про переможців.

«Родинна пекарня» – це заклад рум’яної випічки. Круасани, різноманітний хліб, традиційні пампушки з різними начинками чи особливий різдвяний кекс з цукатами – все це можна скуштувати у пекарні. Заклад розташований за двома адресами: вулиця Костя Левицького, 3 та Яна Жижека.

C:\Users\smail\Desktop\268296774_3028513290702566_8311206765287217277_n.jpg

«Zelen» – це незвичайний заклад. Адже це не просто кав’ярня, а цілий шоу-рум. Тут можна придбати неординарні смаколики та продукти. Наприклад, ви купити такі цікаві продукти як гречаний чай чи матчу. Родзинкою такого закладу є солодощі та напої для веганів або людей, що особливо стежать за своїм раціоном чи не вживають цукру. Шоу-рум-кав’ярня розташована на вулиці Братів Рогатинців,12.

C:\Users\smail\Desktop\2.jpg
C:\Users\smail\Desktop\176117c3-6f8b-4870-beeb-66aaf9662e72.jpg

«SOWA» – це надзвичайно затишне місце. Заклад вирізняється своїми гофрами, які поєднують з найрізноманітнішими продуктами. Тут можна скоштувати і солодку і солону гофри за спеціальними рецептами від кав’ярні. Заклад знаходиться на вулиці Староєврейській, 40.

C:\Users\smail\Desktop\3.jpg

Крім того, особливу подяку вручили керівнику підприємства «Форштаг» Петроченку Валерію, котрий допомагав не один рік місту у встановленні головної ялинки.

Кожному переможцеві мер Львова Андрій Садовий вручив почесні грамоти та пакуночки кави.

C:\Users\smail\Desktop\1U5A9574.jpg

Фото: ЛМР

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.