Субота, 18 Травня, 2024

У Львові посилюють карантинні обмеження

Нещодавно, 1 лютого, на засіданні комісії з ТЕБ та НС затвердила нові карантинні вимоги на території міста. Про це повідомили у прес-центрі ЛМР. Більше на lviv-future.com.ua.

Як зазначається, вони розпочнуть діяти вже від сьогодні, 2 лютого. Ухваленні заходи є потрібними, оскільки за останній проміжок часу зросла кількість випадків хворих на коронавірус у Львові та області.

Зокрема, особливістю статистики захворювань є надзвичайно велика кількість дітей, які хворіють на Covid-19. Відтак, такої ситуації не було ще від початку пандемії вірусу.

За словами заступника мера Львова Андрія Москаленка, частка госпіталізованих пацієнтів у лікарнях становить 31%.

Які нові обмеження чекають львів’ян

Карантинні заходи у місті стосуються декількох сфер. А саме, робота закладів громадського харчування та непродовольчих ринків можуть працювати, якщо працівники та відвідувачі мають сертифікати про повну вакцинацію або негативний ПЛР-тест.

Натомість продовольчі ринки можуть працювати, якщо працівники мають сертифікат про повний курс вакцинації або негативний ПЛР-тест.

Аналогічно ситуація передбачена з організацією масових заходів та функціонування закладів для розваг.

Крім того, повністю припиняється діяльність розважальних центрів для дітей. 

У дитячій міській клінічній лікарні на вулиці Пилипа Орлика додатково розгорнуть п’ятдесят місць для хворих дітей. Таким чином, місць збільшиться від ста до ста п’ятдесяти.

Варто зазначити, що вже близько 9% дітей у дитсадках хворіє на коронавірус та перебувають на самоізоляції. Крім цього, вже 18% водіїв також є хворими на Covid-19.

Нагадаємо, нещодавно у Львівській області розпочали діяти посиленні карантинні обмеження, які мають попередити вхід регіону до «червоної» зони. Зокрема, учнів шкіл перевели на дистанційний формат навчання. Однак така заборона не стосувалася дитячих садків.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.