Вівторок, 21 Травня, 2024

У Львові стала доступною платформа для ІТ-сфери «Lviv Tech»

Платформа «Lviv Tech» є унікальним простором для ІТ-компаній та спеціалістів у цій сфері. Оскільки здатна об’єднати представників українського ІТ-сектору з різними клієнтами за кордоном. Про це повідомили у прес-службі ЛМР. Більше на сайті lviv-future.com.ua.

Як зазначається, початок роботи такої платформи у Львові надає можливість об’єднатися бізнесам швидко знайти потрібну компанію, а спеціалісти можуть презентувати свої роботи для пошуку різних можливостей.

Представники Львівського Кластеру в ІТ-сфері можуть стати учасниками платформи цілком безплатно.

Що передбачає платформа «Lviv Tech»

Такий простір для ІТ-сфери створили за сприянням Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

На платформі доступно чимало функцій. Зокрема є наявним додатковий канал, що передбачає можливість просунутися невеликим компаніям. Крім того, є спеціальна сторінка, де компанії та учасники можуть спілкуватися між собою у різних питаннях співпраці чи консультуванні, обмінюватися досвідом.

Окремою функцією є «шортлістинг». Вона передбачає можливість компанії потрапити у перелік за спеціальними категоріями: сферою діяльності, типом продукції чи розміром.

Також компанія може отримати маркетингову підтримку, що є великою перевагою долучитися саме до цієї платформи. Особливо це стосується ще невеликих компаній, які мають великий потенціал у розвитку та шукають можливості для просування. Тепер вони можуть відшукати своїх клієнтів за допомогою «Lviv Tech».

На сайті можна знайти потрібну компанію шляхом зручного пошуку за різними критеріями. А саме: обсягом та видами послуг, напрямком роботи, сферою функціонування. Відтак компанії мають можливість швидко зв’язатися з потрібними партнерами та розпочати спільну співпрацю.

Важливо зазначити, що «Lviv Tech» є важливим кроком у розвитку та просуванні львівської ІТ-сфери на міжнародний ринок. Таким чином, велика кількість клієнтів зможе співпрацювати з місцевими спеціалістами, вкладати кошти у різні інновації та технологічні розробки в Україні. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.