Вівторок, 21 Травня, 2024

У Львові відреставрували старовинну браму на вулиці Франка

Через деякі пошкодження та порушення розміщень різних частин дверей, брама не закривалася. Про це розповіли у ЛКП «Бюро спадщини». Далі на lviv-future

Як зазначається, дерев’яну браму відновили на вулиці Івана Франка, 37. Роботи над реставрацією дверей тривали більше ніж два місяці.

Старовинні двері були в незадовільному стані. Чимало пошкоджень стосувалися декоративного оздоблення. Тому реставратори різьбили візерунки по-новому.

C:\Users\smail\Desktop\restavratory-vidnovyly-derevianu-bram-na-vulytsi-ivana-franka-01.jpg
Фото: Бюро спадщини

Майстри створили новий декор брами. За основу їм довелося використати вхідні двері з вулиці Свєнціцького. Вони відновили первинний вигляд конструкції, замінили усі деталі на нові. Зокрема, змінили основні дерев’яні частини.

Загалом ціна такого оновлення дерев’яної брами становить понад сорок тисяч гривень. Крім того, з усієї вартості учасники програми, яка передбачає співфінансування, сплатили дванадцять тисяч гривень.

Фото: Бюро спадщини

Нагадаємо, у Львові відновили скульптури монахинь Святої Катерини Сієнської та Святої Розалії на Домініканському соборі. Скульптури змогли очистити камінь від бруду та зміцнити його структуру на фігурах. Крім того, вони додали нові деталі: хрест з розп’яттям та гілку лілії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.