Субота, 22 Червня, 2024

Новий гірськолижний курорт на Львівщині розпочнуть будувати з наступного року

Вже з наступного, 2021 року, розпочнеться масштабне будівництво нового гірськолижного комплексу на Львівщині, розповідає сайт lviv-futute. Мова йде про великий проєкт будівництва тривалістю в кілька років, а новостворений відпочинковий комплекс має обігнати за технічними характеристиками навіть найбільший досі гірськолижний курорт “Буковель”.

Новий гірськолижний курорт на Львівщині має з’явитися на території Славської ОТГ, в селах Верхня Рожанка та Волосянка, всього за 15 кілометрів від селища міського типу Славське. Інвестиції в цей проєкт сягатимуть 500 мільйонів доларів, як повідомив чиновник Львівської ОДА Тарас Лозинський.

Поки що відомо, що зараз гірськолижний комплекс перебуває на проєктній стадії. Вже вдалося врегулювати всі земельні питання будівництва. Далі – розробка проєктно-кошторисної документації та старт будівельних робіт, який прогнозують вже на 2021 рік. Всього на втілення ідеї в життя знадобиться близько чотирьох років, як повідомив Тарас Лозинський.

Саме будівництво відбуватиметься в три етапи.

Нагадуємо, вперше про будівництво нового потужного гірськолижного комплексу на Львівщині стало відомо ще в 2017 році – тоді йшлося про будівництво 75 кілометрів трас та 500 мільйонів євро інвестицій у проєкт. Зараз же повідомляють, що протяжність гірськолижних трас становитиме 60 кілометрів.

Раніше планувалося, що старт будівництва гірськолижного комплексу має розпочатися в 2019 році, однак тоді старт робіт перенесли. Раніше також довкола будівництва виник скандал, адже самі мешканці не виступали проти будівництва, та були незадоволені незаконним дерибаном їхньої землі.

Будівництвом нового гірськолижного комплексу на Львівщині буде займатися холдинг ОККО Gropu Віталія Антонова. Він – власник більше десятка різнопрофільних бізнесів в межах холдингу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.