Субота, 18 Травня, 2024

Стало відомо, хто переміг в конкурсі на проєкт церемоніального приміщення на Янівському цвинтарі

На Янівському цвинтарі от-от з’явиться новеньке приміщення для гідного прощання з померлими, пише сайт lviv-future. Так, днями у Львівській міській раді повідомили, хто ж переміг в конкурсі на кращий проєкт будівництва церемоніального приміщення на Янівському кладовищі.

Переможцями архітектурного Всеукраїнського конкурсу стали розробники проєкту з Хмельницького – Віктор Голубєв, Дмитро Райфшнайдер та Андрій Шебалдов. За словами журі конкурсу, хлопці створили чудовий проєкт – лаконічне та чітке рішення проєктованого об’єкту і найкраще впоралися з поставленим нелегким завданням.

В міській раді кажуть, що проєктований об’єкт буде обслуговувати не лише Янівське кладовище, а й інші львівські кладовища. Завдання роботи цієї будівлі – можливість для львів’ян прощання з померлими, що може відбуватися як в світському форматі, так і в форматі релігійного обряду, кажуть чиновники.

При цьому новеньке приміщення на Янівському кладовищі буде призначене для представників різних релігій та конфесій, представлених в нашому місті.

Варто зауважити, що в конкурсі взяло участь вісімнадцять конкурсних проєктів, створених зусиллями двадцяти восьми учасників з різних українських областей.

На другій позиції кращих в архітектурному конкурсі – львівська команда розробників. Їм присудили шістдесят тисяч гривень винагороди за створений проєкт. Третя ж команда кращих в конкурсі теж зі Львова, за свою працю розробники отримали тридцять тисяч гривень винагороди.

Нагадуємо, Янівське кладовище – друге за величиною у Львові, поступається лише Личаківському за кількістю історично значущих людей, похованих тут. Це кладовище працює у Львові з 1888 року. Розташований цвинтар на вулиці тараса Шевченка, на околиці Клепарова – історичної місцевосці у Львові.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.