Субота, 18 Травня, 2024

У Львові за майже два мільйони гривень відреставрують архітектурну пам’ятку на площі Ринок

Цими днями в Управлінні охорони історичного середовища Львівської міської ради повідомили про оголошення тендеру у системі електронних закупівель ProZorro щодо проведення реставраційно-ремонтних робіт на площі Ринок, 42, пише сайт lviv-future. Львів’яни більше знають цю будівлю як кам’яницю Седмирадських.

Так, будівля під номером 42 на площі Ринок вважається пам’яткою архітектури національного значення, а також входить до світової спадщини ЮНЕСКО.

Як можна побачити у закупівлі на сайті, підрядник, який виграє тендер на виконання ремонтних робіт, зобов’язаний здійснити реставрацію фасаду будинку, відремонтувати дах будівлі та терасу, а також передбачити захист будівлі від ударів блискавок та передбачити захист від вогню. Також підрядник повинен облаштувати дощову каналізацію для історичної будівлі.

Зазначимо, історія кам’яниці Седмирадських на площі Ринок бере свій початок з сімнадцятого століття – її було зведено на місці старого міщанського будинку. Згодом, у дев’ятнадцятому столітті, будівлю перебудували. Ця архітектурна пам’ятка вважається типовим прикладом будинку, зведеним у вісімнадцятому столітті з використанням планувальної структури старішої кам’яниці.

Переможець тендеру зобов’язаний здійснити всі реставраційно-ремонтні роботи до кінця 2022-го року. Очікування вартість послуг становить дещо більше 1,6 мільйона гривень. Стартує аукціон сьогодні, 23 вересня.

Нагадуємо, у 2020-му році у Львові погодили створення за цією адресою інклюзивного мистецького центру. Попередня вартість облаштування тут такого центру становила 5 мільйонів. Облаштування центру мало стартувати у серпні 2020-го року, однак до цього будівля потребувала реставраційно-ремонтних робіт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.