Понеділок, 27 Травня, 2024

Сучасний громадський простір та красива набережна: як зміниться Львів невдовзі?

У Львові заговорили про реалізацію масштабного та цікавого проєкту. Мова йде про те, що у межах міста та на його ближніх околицях хочуть відновити річку Зубру та реалізувати навколо неї новий сучасний громадський простір, йдеться у «zaxid.net» (фото – умовне).

Як повідомляє інформаційний портал «lviv-future», за великий проєкт взялась ініціативна група, до складу якої входять науковці, екологи, волонтери, підприємці та адміністрація ринку «Шувар» і просто небайдужі, активні львів’яни. В усіх спільна мета – відновити природню красу Зубри у межах міста, облагородити її, очистити та зробити поруч сучасний громадський простір.

Відомо, що частково річка протікає біля ринку «Шувар», саме тому звідти найперше починають роботи у рамках проєкту. «Шувар» бере на себе відповідальність очистити річку там, де вона протікає поруч ринку. Адміністрація великої торговельної точки у Львові зазначає, що вони завжди готові брати участь у тих проєктах, які спрямовані на розвиток міста, особливо тоді, коли це стосується Сихова, де знаходиться ринок. Представники «Шувару» кажуть, що вони готові власними силами і без бюджетних коштів здійснити найбільш складну та дороговартісну частину робіт з ревіталізації Зубри: очистити її у тій частині, де вона протікає поблизу ринку, розширити та облаштувати красиву набережну.

Про такий проєкт вже знають у Львівській міській раді. Навіть створили робочу групу з напрацювання ревіталізації Зубри. Головні завдання цього проєкту: зупинити потрапляння стоків у річку, очистити водойму, створити проєкт благоустрою набережної, унеможливити підтоплення річкою частин міста та облаштувати на Сихові стильний громадський простір поруч річки (з боку вулиці Хоткевича).

Сподіваємось, що у найближчому часі цей задум таки вдасться втілити у життя і Львів стане ще більш прекрасним містом!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.