Понеділок, 15 Липня, 2024

5 переваг віртуальних серверів для розміщення сайтів

Віртуальний приватний сервер більш функціональне та безпечне рішення для розміщення сайтів та додатків, ніж звичайний віртуальний хостинг. VPS або VDS – це надійні послуги для професійної роботи, розглянемо 5 основних плюсів приватних серверів, які кожен бажаючий може орендувати у хостинг-провайдерів.

Перша вагома і дуже важлива перевага для роботи – це ширші можливості для налаштування та керування віртуальною машиною. Порівняно з хостингом користувачі сервера мають можливість встановлювати будь-яке необхідне ПЗ, перевстановлювати ОС (VDS), перезавантажувати машину. А це дуже зручно, адже надається повний доступ до управління та майже необмежені можливості. Тому, якщо вам як користувачеві віртуального хостингу набридли обмеження на сервері, сміливо переїжджайте на VPS або VDS, можливостей буде набагато більше.

Друга перевага VPS – у вас трохи менше сусідів по серверу, ніж на звичайному хостингу. Насправді це величезний плюс. Ресурси сервера поділяються на меншу кількість користувачів і, отже, ви отримуєте високий рівень стабільності роботи, оскільки ізольовані від ваших сусідів.

Наступна перевага – це виділений IP, який належить лише вам, а також можливість дозамовляти потрібну кількість IP на сервер. Це може знадобитися, коли ви розміщуєте велику кількість сайтів на одній послузі і вам потрібно, щоб кожна послуга мала виділений IP. VPS у разі – ідеальний варіант на вирішення завдання. За замовчуванням на один сервер видається один IP, інші можна докуповувати за запитом.

Четверта перевага VPS у нашому списку – це гнучкість налаштувань. На VPS ви отримуєте доступ до SSH, який значно розширює можливості роботи. На VPS можна організувати сервер баз даних, поштовий сервер, веб-сервер, також можна масштабувати послугу зі зростанням проекту. Також доступне редагування та видалення файлів системи, чого немає на звичайному віртуальному хостингу.

І остання перевага VPS – це швидкість роботи. Швидкість обумовлена ​​виділеними ресурсами і якщо все налаштовано грамотно, сайт буде працювати швидше на VPS ніж на звичайному загальному хостингу. А це дуже важливий показник стабільності як для відвідувачів сайту, так і для пошукових систем.

Розглядаючи плюси VPS хостингу, також потрібно виділити його недоліки. Так для роботи з VPS сервером необхідно базове розуміння основ адміністрування сервера, а якщо цього немає, то обов’язково необхідно замовляти разом із серверами ще й панель управління. Також VPS більш дорога послуга, ніж звичайний хостинг, вартість залежить від виділених ресурсів і від того, чи використовується платна панель управління на сервері. Адже панелі також бувають різні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.