Вівторок, 16 Липня, 2024

Чи є сенс купувати полуторне ліжко

Хоча меблеві дизайнери сходяться в думці, що чим габаритніше ліжко для спальні, тим краще, проте найбільшим попитом користуються саме полуторні варіанти. Це прекрасне рішення для маленької кімнати, оптимальний варіант для підлітка, підходящий вибір для дачі, комфортне ложе для гостей. Якщо ви плануєте купити ліжко полуторне у м. Київ, рекомендуємо зробити це в магазинах меблів ТЦ 4ROOM. Тут представлений широкий вибір моделей різних форм та конфігурацій, які підійдуть як за комфортом, так і стилістичним оформленням інтер’єру.

Характерними особливостями полуторних меблів є компактність та універсальність. За рахунок своєї ергономіки вони не захаращують простір, оптимально використовуючи квадратні метри.

Нюанси вибору

Купуючи полуторні меблі, покупцю рекомендується враховувати кілька важливих моментів:

  • Заздалегідь визначитися з місцем та виміряти площу. Це спростить діапазон пошуку відповідного варіанту.
  • Дизайн. Підібрана модель має бути не тільки зручною, а й відповідати стильовому рішенню кімнати. Для класичної спальні підійдуть традиційні конструкції з різьбленим узголів’ям. Що стосується сучасних стилів (кантрі, модерн), то краще віддавати перевагу лаконічним пропозиціям блідих відтінків кольорів.
  • Матеріал. Оптимальним є дерев’яний масив, ДСП та МДФ – як з погляду екологічності, так і у питанні більш тривалого терміну експлуатації.

Також варто звернути увагу на моделі із висувними нішами. Якщо купити ліжко 120х190 з ящиками, це забезпечить зручне зберігання постільної білизни, ковдр, подушок та інших домашніх речей.

Додаткові рекомендації

При виборі полуторного ліжка важливим аспектом є висота конструкції. Для підлітків та людей середнього зросту найкраще підійдуть варіанти з відстанню 50-60 сантиметрів від підлоги до поверхні матраца. Тим, чий зріст перевищує 180 сантиметрів, краще віддати перевагу меблям з висотою від підлоги більше 70 сантиметрів. Такий параметр забезпечить більш комфортний підйом вранці.

Не менш важливий момент – тип основи ліжка. Чим більше ламелей містить виріб, тим краще буде розподілено вагу тіла відпочиваючих. Що стосується моделей з цілісною основою, то сильна їхня сторона – висока міцність, слабка – занижений комфорт та відсутність циркуляції повітря від матраца.

А якщо ви шукаєте ліжка для зовсім крихітного приміщення, то краще придбати модель з підйомним механізмом. Після сну конструкція наводиться у вертикальне положення, тим самим заощаджуючи цінний простір.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.