Вівторок, 21 Травня, 2024

Декоративна штукатурка у Львові: сучасні рішення для ремонту

Сучасні будівельні матеріали дозволяють втілити різні дизайнерські задуми в оформленні інтер’єрів. Одним із лідерів на ринку декоративно-оздоблювальних покриттів є компанія, яка пропонує клієнтам великий вибір матеріалів для  класичних та сучасних рішень у сфері ремонтів.

Переваги декоративної штукатурки

Основу асортименту виробника складають декоративні штукатурки. Це один з найпопулярніших видів фінішної обробки поверхонь. А все тому, що цей оздоблювальний матеріал має низку переваг:

  • підходить для будь-якого стилю інтер’єра. Різноманітність фактур дозволяє підібрати штукатурку на будь-який смак
  • гарний вигляд. Сучасні штукатурки мають цікаві фактури, перламутровий блиск, імітують тканини та інші матеріали 
  • високі експлуатаційні характеристики. Декоративні штукатурки гігієнічні, бо не вбирають пил, стійкі до появи плісняви та грибка, не містять небезпечних складників
  • довгий термін служби. Штукатурка – міцне та надійне покриття, якому не властиві сколи та тріщини, а його колір стійкий до сонячного світла

Окремою лінійкою продукції компанії є декоративна штукатурка Elf Decor на основі гашеного вапна для внутрішніх та зовнішніх робіт. Цей вид штукатурки завдяки своєму натуральному складу є екологічним та гігієнічним. Ще однією його перевагою є простота нанесення та можливість реалізовувати різні техніки оздоблення з імітацією натурального каменю, мармуру. При цьому матеріал дозволяє досягти більш натурального вигляду, ніж акрилові штукатурки, і не потребує використання спеціального дорогого обладнання.

Асортимент компанії

Крім декоративних штукатурок, компанія Elf Decor має лінійку допоміжних матеріалів, серед яких грунти, фарби, лаки, пігменти, барвники, шпаклівки та інші матеріали для підготовчих та фінішних робіт. Це дозволяє підібрати все необхідне для вирівнювання стін перед нанесенням декоративного шару, колорування штукатурки та захисту її зовнішнього вигляду від впливів навколишнього середовища.

Завдяки великому асортименту матеріалів європейського класу якості власного виробництва компанія має широку мережу партнерів в межах України та експортує свою продукцію до 13 країн світу. Охочим стати дилером пропонує  вигідні та прозорі умови співпраці з постійною підтримкою у маркетингових та технічних питаннях. Щоб скористатися пропозицією компанії та обговорити всі деталі співпраці з менеджером, можна залишити повідомлення, заповнивши форму на сайті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.