Субота, 15 Червня, 2024

Палетні вила для навантажувача: як правильно обрати

У будівництві, ремонті, виробництві чи сільському господарстві корисним засобом є навантажувач. Адже саме він допомагає перемістити різні великі та важкі предмети на інше місце. 

Часто навантажувачі складаються з вил – спеціальних пластин, за допомогою яких здійснюється захват та перевезення предметів. Про те, як правильно обрати львів’янам для своєї техніки палетні вила – читайте далі у матеріалі.

Які бувають типи вил для навантажувачів

Вила на навантажувач є різноманітних типів. Їхні особливості залежать від виду техніки. Існують такі навантажувачі: вилковий, фронтальний, телескопічний, гідравлічний, штаберел, електронавантажувач, підйомний стіл, електровізок, ричтрак тощо.

Вила для телескопічних навантажувачів відрізняють від вил для гідравлічних чи вилкових. Насамперед  у телескопічному навантажувачі є телескопічна стріла, до якої прикріплюються вила та інші елементи. В такій машині вила зазвичай розміщені ззаду. 

Натомість у вилковому навантажувачі вила прикріпленні спереду. Вони можуть мати три або чотири опори. Такий тип машини перевозить предмети на чималі відстані та є надзвичайно зручними у використанні.

У гідравлічному навантажувачі є два головних компоненти: рама та механізм, який здійснює підйом. Він також містить гідравлічну систему, за допомогою якої потрібно керувати роботою. 

На що варто звернути увагу під час вибору вил для навантажувача

Кожну деталь до приладу варто обирати помірковано та відповідально. Адже від цього залежить робота та стан вашої техніки. 

Вила для навантажувача мають низку особливостей, на які варто звертати увагу при купівлі. Найкраще послуговуватися такими критеріями під час відбору: бренд, клас каретки, ширина, довжина та висота.

Бренд. Обирайте надійного виробника, який має гарну репутацію на ринку.  У такому разі можна купувати палетні вила такої ж фірми як сам навантажувач. Крім того, спирайтеся на власний досвід (техніку якого бренду ви вже маєте та використовуєте) та проконсультуйтеся з продавцями та професіоналами компанії-постачальника складської техніки та інструментів PACK-TRADE.

Клас каретки. Тут звернуть увагу, який тип каретки підходить вашому навантажувачу: 2А, 3А, 3B, 4А, 4В.

Параметри палетних вил. Одним з найважливіших критеріїв є розмір вил для навантажувача. В такому разі важливо правильно виміряти довжину, ширину та висоту вашого навантажувача. Часто паленів вила потрібно виготовляти під замовлення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.