Субота, 18 Травня, 2024

Ремонт турбіни у Львові від професіоналів

Якщо ви шукаєте хорошу СТО з досвідченими майстрами, що спеціалізуються на відновленні турбокомпресорів, то обирайте Centr Turbin. Наші фахівці готові виконати ремонт турбіни у Львові в стислі терміни з наданням гарантії на всі відновлювальні маніпуляції. Ціна на ремонт турбін у наших сервісних центрах цілком доступна, а якість завжди на вищому рівні.

Основні складові ціни на ремонт турбокомпресора

Розрахунок ціни на ремонт турбіни залежить від трудовитрат майстра та вартості запчастин. За бажанням і бюджетом клієнта ремонт здійснюється деталями різних виробників. У пріоритеті завжди оригінальні запчастини. Незалежно від вибору марок деталей, ремонт обійдеться дешевше за купівлю нової турбіни та в будь-якому разі буде надано гарантію на роботу 2 роки без обмеження пробігу.

Що входить у вартість ремонту турбіни?

Найчастіше наші майстри визначають вартість ремонту з урахуванням:

  • огляду турбіни. Це дає змогу виявити характерні ознаки несправності: збільшений люфт картриджа, пошкодження лопаток крильчатки або ротора, сліди витоку оливи;
  • розбирання агрегату. Таким чином перевіряються корпуси холодної та гарячої частини. Картридж розбирається та детально оглядається постіль вала, колесо компресора та втулки ковзання на предмет пошкоджень, вироблення та абразивного зносу;
  • очищення деталей у піскоструйній камері та мийній машині. Це дає змогу очистити запчастини від іржі та окалини. Потім картридж турбокомпресора збирають заново та розкручують на спеціальному стенді. Наявність спеціалізованого обладнання дає змогу розкрутити картридж під тиском оливи 8 бар до 220 000 об/хв, завдяки чому можна вірогідно перевірити наявність або відсутність дисбалансу та витоку оливи.

Якщо діагностика показала, що турбіну можна відновити та вартість ремонту узгоджена з клієнтом, то фахівці приступають до відновлення.

Корпус повністю очищається від іржі та бруду. Зношені та пошкоджені деталі замінюються на нові.

По завершенню робіт турбіна проходить точне налаштування на спеціалізованому розгінному стенді. У підсумку в авто встановлюється повністю працездатний агрегат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.