П’ятниця, 24 Травня, 2024

Ти не залишишся непоміченим: Big Data у Львові

У Львові з’явилися нові можливості розкриття злочинів. Прес служба Львівської військової адміністрації зазначила, що нова система, яка використовуватиметься для забезпечення безпеки Львівщини  Big Data надточно визначатиме людей та автомобілі. Унікальне розпізнавання об’єктів буде здійснене за допомогою проекту Vision. Він значно розширить функціонал системи, яка буде централізованою. Нові можливості значно покращують способи боротьби із злочинністю, порушник вже не буде безкарним. Зловмисників можна буде визначити автоматично. Ніхто не залишиться непоміченим. Структуровані дані, які надаватимуться Big Data, будуть поступати із великою швидкістю та у великих об’ємах. Використовуватиметься технологія штучного інтелекту та доповненої реальності. Далі на lviv-future.

Профілактика та вчасне розкриття злочинів стане доступнішим

Способи профілактики злочинів, недопущення їхнього повторення, та своєчасного розкриття будуть доступні за допомогою Big Data зовсім скоро. Через війну люди як ніколи мають потребу в безпеці та захисті. Інтеграція поліції у позитивне русло відбуватиметься через це програмне забезпечення. Як зазначив Олександр Шляховський, новий керівник національної поліції у Львівській області, ця система краще підтримуватиме безпеку. 

За допомогою IT кластеру разом із Національною поліцією наш регіон буде значно безпечнішим. Адже саме це завжди було найціннішим серед суспільства: безпека і добробут. 

Через проект Vision буде здійснюватися цифровий аналіз та обробка даних, які будуть надходити через камери області. Додатково використовуватиметься інформація із інших областей. Дані про транспорт можна буде надзвичайно швидко знайти.  Краще можна буде розпізнавати номерні знаки авто, марки автомобілів і також обличчя людей. А відповідно, злочинна діяльність із використанням транспортних засобів значно  знизиться.

Нові системи спостереження зможуть визначити ДРГ 

Як зазначив Максим Козицький, голова ЛОДА, професіонали матимуть справу із інтегрованими системами спостереження. Також можна буде легко отримати дані із інших областей, буде можливість їх порівняти.  У випадку ДРГ,  які є підрозділами спеціального призначення, то система легко знайде. 

Проект Vision був впроваджений у Львівській області через те, що місцева влада мала бажання підвищити рівень безпеки. Такий проект відповідає теперішнім реаліям, він не лише удосконалить роботу поліції, а й надасть нові робочі місця для працівників у сфері IT.

На даний момент на області встановлено більше ніж 1400 камер спостереження. Саме вони допомагають розкривати злочини та тримати місто в безпеці.  Це вже існуюча програма “Безпечна Львівщина”, яка поповнюватиметься проектом Vision.

Зловмисників можна буде легко ідентифікувати за допомогою надсучасної системи спостереження, а також буде проведено відслідковування їхнього переміщення і їх документація. В подальшому випадку можна буде легко довести їхню провину за злочини.

Голова ГУ НП у Львівській області та голова СЕО Львівського ІТ Кластера разом із головою ОДА підтвердили угоду про співпрацю. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.