Субота, 13 Квітня, 2024

Які навички повинні бути в адміністратора?

Адміністратор — відповідальна, керівна посада, тож взяти людину без належних якостей не можна. Найчастіше на цю людину буде покладено завдання контролю співробітників в офісі, магазині або салоні. Вона повинна відповідати за всі організаційні процеси та стежити за порядком у команді. Без адміністратора не обходиться практично жодна компанія, саме тому, можливо, й так затребувана ця робота Дрогобич — чудове місце, щоб влаштуватися на подібну посаду, залишилося лише знайти потрібну вакансію.

Що має вміти робити адміністратор? 

Кожен роботодавець висуває свої вимоги до конкретної людини, тому потрібно завжди орієнтуватися насамперед на те, що написано у вакансії. Проте найчастіше адміністратор працює у таких напрямках:

  • телефон — приймає дзвінки, фіксує основну інформацію; 
  • комп’ютер — працює з клієнтською базою; 
  • каса — проводить розрахунки з клієнтами; 
  • продажу — пропонує клієнтам послуги компанії. 

Найкраще рішення — знайти конкретну пропозицію і зателефонувати в компанію, щоб дізнатися, чого вони очікують від вас. 

Які особистісні якості виявляться корисними?       

Крім безпосередньо професійних умінь (hard skill), роботодавець зацікавлений у тому, щоб у вас були сильні особистісні якості (soft skill). Для адміністратора важливі такі:

  • комунікабельність — вам потрібно буде спілкуватися з величезною кількістю людей та вирішувати конфліктні ситуації; 
  • аналітичне мислення  — треба зіставляти цифри, правильно вести клієнтську базу; 
  • любов до людей — вам потрібно практично миттєво встановлювати контакт з людьми, допомагати їм та розв’язувати їхні проблеми. 

Ви стаєте не просто персоналом, а обличчям компанії, тому іноді особистісні якості важливіші за професійні. Як показує практика, роботодавець готовий розглянути кандидата без досвіду, але з хорошими вихідними даними. На сервісі OLX Робота зібрані вакансії в різних напрямках. Якщо ви зараз у пошуках відповідного місця для роботи, то саме час переглянути актуальні пропозиції.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.