П’ятниця, 24 Травня, 2024

Центр Львова опинився на другій позиції рейтингу найцікавіших українських пам’яток

Нещодавно Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднило результати дослідження туристичних настроїв українців. Згідно з результатами проведеного дослідження, Львівщина – у трійці найпопулярніших туристичних напрямків України, пише сайт lviv-future. Зокрема, другу позицію всеукраїнського рейтингу займає стара частина Львова.

«За» туристичну привабливість старої частини Львова проголосувало понад 34% опитуваних українців. Обійшла Львів інша популярна українська архітектурна пам’ятка – Києво-Печерська лавра, за яку проголосувала майже половина учасників опитування. На третій позиції всеукраїнського рейтингу – головна одеська перлина і головна вулиця міста – вулиця Дерибасівська. Замикає цей рейтинг Чорнобильська АЕС.

Що стосується іншої частини опитування, про найбільш привабливі в Україні області для відпочинку, то й тут Львівська область не пасе задніх. Так, Львівщина потрапила до п’ятірки українських областей, які б українці хотіли відвідати у майбутньому. Тут Львівська область опинилася на четвертій позиції з результатом в майже 7% відповідей опитуваних. На першій же позиції в цьому рейтингу опинилася Одеська область, куди хоче поїхати понад 17% опитуваних українців в майбутньому.

Паралельно з цим Міністерство культури та інформаційної політики запитувало в українців про їхнє знання вітчизняних заповідників. До цього рейтингу потрапив ще один об’єкт на Львівщині – природній заповідник «Розточчя», що розташувався в Яворівському районі області. Найвідомішим же серед українців є національний заповідник «Асканія-Нова».

Варто зазначити, що в 2020-му році Львів посів 39 місце у рейтингу найбільш привабливих для туристів міст світу за співвідношенням ціни і якості надаваних послуг за версією відомої системи пошуку готелів Trivago GmbH.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.