Вівторок, 21 Травня, 2024

Історичну віллу у Львові перетворять у п’ятиповерхівку

Історичну будівлю на вулиці Погулянка, одноповерхову старовинну віллу, планують перетворити в п’ятиповерхівку, розповідає сайт lviv-future. Про це стало відомо після сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Історична вілла на вулиці Погулянка розташувалася неподалік однойменного парку, Личаківського кладовища та Ботанічного саду, у престижному районі нашого міста. Як зауважують львівські архітектори, зараз одноповерхова будівля перебуває в зовсім незадовільному стані, відтак її планують реконструювати, перетворивши у п’ятиповерхівку.

Варто зазначити, що вілла на Погулянці не є архітектурною пам’яткою нашого міста. Однак провідні львівські архітектори зазначають, що будівля все рівно несе історичну цінність – зокрема, вона важлива з точки зору історії цього мікрорайону Львова.

У Львівській міській раді погодили містобудівні умови та обмеження на відновлення вілли на Погулянці, однак заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зауважив, що надзвичайно важливо зберегти будівлю і щоб майбутня прибудова до вілли не пошкодила її. Так само вважає міський голова Андрій Садовий, який запевнив, що як тільки побачать будь-які відхилення від затвердженого проєкту, то будуть інформувати головного архітектора, щоб “бити алярм”.

Пригадаємо, у 2020-му році мешканці Львова виступили проти знесення історичної вілли на вулиці Погулянка, 11, і забудови тут великого житлового будинку з підземною парковкою. Тоді за цією адресою навіть почали проводити підготовчі роботи, однак дуже швидко їх призупинили через обурення мешканців цього мікрорайону.

Львів’яни сподіваються на порядність забудовника і неухильне дотримання проєкту відновлення вілли на Погулянці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.