П’ятниця, 24 Травня, 2024

Найдовший міст Західної України відкриють навесні

На Львівщині вже довгий час триває будівництво найдовшого на території всієї Західної України моста, розповідає сайт lviv-future. Як повідомили у Львівській обласній державній адміністрації, станом на сьогодні вже виконано 70% всіх робіт і навесні наступного року новий міст через річку Стрий в селі Крушельниця вже має бути повністю готовим до експлуатації.

Будівничі роботи, за словами чиновників, завершаться наприкінці грудня, однак через деякі технічні нюанси відкрити його для проїзду зможуть орієнтовно в квітні-травні наступного року.

Зауважимо, що до будівництва нового тут багато років діяв старий міст, який вже перебував в неналежному стані і створював аварійну загрозу. Старий міст зруйнували ще в 2008 році сильні повені і з того часу він перебував в аварійному стані. Будівництво ж нового моста розпочалося минулого року. Міст би вже був готовим швидше і його б швидше здали в експлуатацію, однак доводиться чекати на виготовлення балок, які вважаються досить складною конструкцією.

Варто зазначити, що протяжність моста має складати понад 850 метрів і його визнано найбільшим на теренах Західної України. Завдання нового моста – забезпечити сполучення Східниці з трасою Київ-Чоп, гарантувати безпечний рух для автомобілістів та поліпшити транспортне сполучення з прилеглими населеними пунктами. Вартість будівничих робіт – понад 65 мільйонів гривень.

Зараз головне питання – це виготовлення балок для моста. В Україні небагато підприємств, де виготовляють балки, тому й відбуваються затримки з ремонтними роботами на мості. Поки що на об’єкті постійно перебуває підрядник, наступного тижня на новенькому мості планують облаштувати бетонне покриття, а вже весною розпочнуться роботи з укладання асфальту на мості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.