Понеділок, 15 Липня, 2024

Невдовзі в Сокільниках з’явиться величезний логістичний “Епіцентр”

Вже до кінця наступного року у Сокільниках, що біля Львова, має запрацювати новий потужний логістичний “Епіцентр”, пише сайт lviv-future. Як повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, новий “Епіцентр” з’явиться на величезній площі в 24 га, що в понад 2 рази більше, ніж всі збудовані раніше “Епіцентри” у Львові.

За словами Козицького, фасад будівлі майбутнього нового “Епіцентру” біля Львова займатиме пів кілометра. Це чиновник обговорив на зустрічі з генеральним директором Петром Михайлишиним. Там же, в ході зустрічі, було обумовлено те, що майбутній “Епіцентр” має стати справжнісіньким українським “Амазоном” через те, що будуватимуть його за прикладом і досвідом фахівців з-за кордону.

Варто наголосити на тому, що це буде саме логістичний центр – так називають спеціалізовані підприємства, функціями і завданнями яких є обробка, зберігання товарів, митне оформлення та різноманітні інформаційні послуги.

Ще одна “родзинка” нового “Епіцентру” – це те, що в електронному режимі можна буде оформлювати замовлення навіть великогабаритних товарів. Так, до прикладу, в “онлайні” буде доступним замовлення на меблі чи будівельні матеріали.

Самих же позицій в каталозі буде орієнтовно два мільйони, за словами чиновника.

Варто зауважити, що новий логістичний центр подарує області понад дві тисячі робочих місць, а ще – приноситиме в казну щорічно майже дві сотні мільйонів податків. Крім того, такий потужний логістичний комплекс – це додаткові інвестиції.

Зазначимо, що в Сокільниках вже працює “Епіцентр”. Розмістився він на вулиці Стрийській, 30. В самому ж Львові працює два “Епіцентри” – один на вулиці Городоцькій і другий – на вулиці Богдана Хмельницького.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.