Понеділок, 15 Липня, 2024

Невдовзі львівські школи запрацюють на єдиній електронній платформі

Забезпечення синхронності та полегшення технічних моментів дистанційного навчання у Львові та області має гарантувати єдина електронна платформа, куди невдовзі всі навчальні заклади Львівщини мають потрапити, пише сайт lviv-future. Про це розповів керівник департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска.

За словами чиновника, було здійснено опитування, яке продемонструвало, що в часі карантину і дистанційного навчання на Львівщині 95% місцевих педагогів послуговувалися в своїй роботі не спеціальними електронними освітніми платформами, а звичайним “вайбером” та “мессенджером”, що зовсім не є засобом здійснення дистанційного навчання.

Зауважимо, що частенько можна було побачити в мережі скарги батьків школярів на те, що завдання вчителя на час карантину – просто скинути завдання на “вайбер” і що жодного сенсу в такому навчанні немає. Тому й виступала добряча половина населення проти дистанційного навчання, яке цьогоріч довелося опанувати всім українським школам.

Для того, щоб запобігти таким ситуаціям і зробити однакові умови для всіх львівських шкіл, влада пропонує перейти на єдину платформу дистанційного навчання. Яку платформу обере для себе навчальний заклад, на тій і будуть комунікувати вчителі та діти школи. Головне, аби всі вчителі та всі школярі одного навчального закладу комунікували на одній і тій же електронній платформі, щоб не допустити хаосу.

Єдиною платформою для дистанційної освіти може стати Moodle або Classroom, кажуть в обласній адміністрації.

Паралельно з тим, вчителів Львівщини залучатимуть до освітніх заходів стосовно дистанційної освіти. Від початку карантину на це вже було виділено понад мільйон гривень, а в наступній частині програми на навчання педагогів планують виділити понад три мільйони гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.