Вівторок, 21 Травня, 2024

Дистанційне навчання у Львові відміняється: за шкільні парти повертаються учні 1-4 класів

Львівські школярі зможуть повернутися за парти вже в понеділок, 15-го листопада. Щоправда, очне навчання відновлюють не для всіх учнів. Середня та старша школа продовжує навчатися в онлайн форматі. Більше на сайті lviv-future.com.ua.

Міська комісія з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення під час сьогоднішнього засідання підтримала відновлення очної форми навчання у львівських закладах. Це стосується учнів початкової школи, тобто 1-4 класів. Всі інші школярі продовжать навчатися дистанційно. Цю інформацію оприлюднив на своїй Facebook-сторінці львівський мер Андрій Садовий.

Міський голова відзначив, що карантинні обмеження чинять позитивний вплив на стабілізацію стрімкої динаміки поширення Covid-19. Проте наразі рано констатувати, що епідемія коронавірусу у Львові та області пішла на спад. Тож усі решта карантинних заходів будуть продовжені ще на два тижні – до 29-го листопада.

Наступне засідання міської комісії ТЕБ і НС відбудеться у п’ятницю, 12-го листопада. 

Нагадаємо, через ріст кількості хворих на коронавірус місто прийняло рішення розпочати осінні канікули у львівських школах на тиждень раніше – з 18-го жовтня. Проте 1-го листопада діти не повернулися за шкільні парти, а залишилися вдома на дистанційному навчанні

Таке рішення влади не сподобалося батькам школярів, які створили петицію до Львівської міської ради із вимогою відновлення очного навчання. За першу ж добу петиція зібрала необхідну кількість підписів. В мерії на обурення батьків відповідали, що не можуть дозволити дітям піти до школи, допоки ситуація із захворюванням на Covid-19 не покращиться і не будуть вакциновані від ковіду усі педагогічні колективи

До слова, з 8-го листопада через ухиляння від вакцинації частину освітян відсторонили від роботи без збереження зарплати.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.