Субота, 15 Червня, 2024

Львівські лікарі врятували жінку, яка три місяці жила зі зламаним хребтом

Жінка впала з драбини та сильно пошкодила спину, але медики не діагностували перелом хребта. Далі на lviv-future.com.ua. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Першого територіального об’єднання Львова.

Як зазначається, 67-річна жінка могла перестати ходити та пересуватися лише на інвалідному візку до кінця життя.

Історія про нещасний випадок Людмили

Ще минулого року восени в Людмили помер син. Тому вона поїхала за кордон, оскільки там він мешкав. Саме в будинку сина жінка впала з драбини. Під час падіння жінка дуже сильно травмувала спину.

Однак місцеві медики провели обстеження та не побачили перелому хребта, а діагностували тільки сильний забій. Після пережитого горя Людмила не звертала уваги на забій та довго пролежала у ліжку. Тому з переламаним хребтом вона поїхала додому автобусом, де пробула у сидячій позі три доби.

У жінки почався сильний біль у попереку та ногах. Вона постійно ковтала знеболювальні лікарські препарати. Проте такі симптоми не ущухали довгий час. Жінка не могла повноцінно рухатися і змушена була ходити із палицею.

Після трьох місяців постійного болю та дискомфорту чоловік Людмили наполіг ще раз провести обстеження хребта у Львові.

Львівські лікарі обстежили жінку та виявили перелом хребта. Крім того, вони визначили, що пацієнтці потрібна операція, оскільки вона може взагалі перестати ходити.

C:\Users\smail\Desktop\274029362_2507105492758241_4154891073108883064_n.jpg

Фото: Перше територіальне об’єднання Львова

Операційне втручання також ускладнювалося іншою хворобою Людмили, яка була згодом діагностована. А саме, крихкість кісток (остеопороз). Відтак, операцію проводили хірурги з двох лікарень. Жінці встановили спеціальні медичні гвинти для того, щоб зафіксувати хребці.

Операція минула успішно. Після двох діб Людмила змогла зробити перші кроки. Жінку вже виписали з лікарні. Однак вона має пройти тривалий курс реабілітації. Адже її ще не можна сидіти та робити різких рухів.Нагадаємо, львівські лікарі врятували хлопця, який мав серйозні порушення функціонування судин у нирці. Операційне втручання здійснили з допомогою сучасного обладнання, що змогло показати летальне зображення внутрішній органів пацієнта.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.