Понеділок, 27 Травня, 2024

На місці «Арсену» у Львові постане великий офісний та житловий комплекс

Багатофункціональний об’єкт з’явиться на вулиці Княгині Ольги, де цьогоріч працював супермаркет «Арсен». В планах забудувати територію масштабним комплексом із житлом, офісами, підземним паркінгом та комерційними приміщеннями. Більше на сайті lviv-future.com.ua.

Від супермаркету до житла та офісів 

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\11.png

На вулиці Кн. Ольги, 120 в Франківському районі Львова на місці супермаркету «Арсен» зведуть великий комплекс. Там заплановані торгівельні будівлі, офісні приміщення та житлові будинки. Проект цього будівництва вже розглядала архітектурно-містобудівна рада 26-го листопада на своєму засіданні, інформує Tvoemisto.tv

Відповідно до плану забудови, об’єкт розділять на 2 частини, поміж якими проходитиме пішохідна зона (бульвар). Передбачається різна поверховість в комплексі, але не більше 12 поверхів через обмеження в зв’язку з аерорухом. Відтак біля церкви «виросте» 8-поверхова будівля, водночас у південній частині будинки будуть вивищуватися на 10-12 поверхів.  

Житловий комплекс вмістить 460 квартир та орієнтовно розрахований на 900 осіб. Перші поверхи будинків віддадуть під комерційні цілі. Зазначається, що більше 2 700 метрів квадратних займатимуть приміщення з громадською функцією.  

Крім того, в межах комплексу облаштують підземний поверх із стоянкою для автомобілів на приблизно 500 місць. 

Проект будівництва розроблений компанією «AVR» на замовлення ТзОВ «Євротек Девелопмент». Як додав представник архітектурної компанії, об’єкт на Кн. Ольги нагадуватиме житловий комплекс «Viking Park» на вулиці Зелена, 151.

Перш ніж розпочати зведення комплексу інвестор повинен погодити містобудівні умови та обмеження на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. 

Хронологія подій

Торговий центр «Арсен», розташований за адресою вулиця Кн. Ольги, 120, у листопаді демонтували. Перед тим, у серпні, супермаркет востаннє приймав відвідувачів. Додамо, що торговий центр поблизу Львівського центру зайнятості працював більше десяти років. 

Відповідно до плану зонування території Франківського району Львова, земельна ділянка, де розташовувався «Арсен», належала до зони Г-6, тобто об’єктів торгівлі. Проте в липні 2021 року в Львівській міськраді відбулися громадські слухання з питань зміни зонінгу (засіб контролю влади над використанням територій і спорудами, що розташовані на цих територіях – прим. ред.). Так цю ділянку перевели із зони Г-6 в зону Г-2, яка передбачає громадську забудову, в тому числі і зведення житлового комплексу. 

Минулого року ця земельна ділянка площею 1,7338 га у Франківському районі Львова, де перетинаються вулиці Кн. Ольги, Наукова та Трускавецька, була комунальною власністю. Далі її придбало ТзОВ «Євротек-девелопмент». 

Згідно з даними аналітичної системи «YouControl», цю компанію зареєстрували у грудні минулого року за вищезгаданою адресою – вул. Кн. Ольги, 120. Сфера діяльності компанії – будівництво житлових та нежитлових будівель. Виконавчим директором та засновником фірми вказаний Ернест Іщук. 

Раніше повідомлялося, що на Погулянці побудують масштабний урбан-парк

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.