Субота, 18 Травня, 2024

Сихів розбудовується: багатофункціональний комплекс з медіатекою та ще один ЖК

Компанія депутата Львівської міськради Назарія Бербеки на місці старого занедбаного магазину зведе 10-поверхову будівлю з підземним та наземним паркінгами, офісними приміщеннями, житлом та медіатекою на даху. Водночас в Сихівському районі постане ще одна 8-поверхова житлова забудова на вулиці Пимоненка. Відповідні містобудівні умови і обмеження погодив виконавчий комітет Львівської міської ради. Далі на lviv-future.

Замість старого магазину нові квартири та офіси

Планують забудовувати земельну ділянку площею 0,2807 гектара за адресою вулиця Зелена, 267, пише zaxid.net. Наразі там стоїть будівля магазину в занедбаному стані. Її повинні знести перед будівництвом.

Відповідно до детального плану території, ділянка, на якій будуть здійснюватися будівельні роботи, розташована у зоні Г-2. Ця громадська зона призначена для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. 

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\25.png

Максимальна висота будівлі визначена на рівні 33,55 метрів. А найбільший допустимий відсоток забудови території – 39,22%.

Відтак на цій території зведуть новий житловий комплекс на 10-ть поверхів. Перші два поверхи відведуть під офіси, на решті восьми – розташуються житлові помешкання. Також передбачені паркінги (підземний та наземний) на 92 автомобілі.  

Як зауважив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, проєкт будівлі двічі розглядали на засіданні містобудівної ради. Були зауваження щодо паркінгу та зонінгу. Забудовник це взяв до уваги та виправив. 

Також управління культури ЛМР надало свої рекомендації щодо об’єктів соціальної інфраструктури, яких бракує в мікрорайоні Сихів. Відтак забудовник надав виконкому гарантійний лист, де обіцяє безкоштовно передати місту 200 квадратних метрів тераси на даху майбутньої будівлі для облаштування медіатеки.

Багатофункціональний комплекс на Зеленій, 267 будуватиме «Львівська інвестиційна компанія», відома на ринку нерухомості під брендом «Нова оселя». Власниками компанії є бізнесмен Тарас Дідик та депутат ЛМР від «Європейської солідарності» Назарій Бербека. 

Плюс ще один житловий комплекс в Сихівському районі

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\22.jpg

Виконком Львівської міськради погодив ще одну житлову забудову в цьому районі. Йдеться про земельну ділянку площею 0,3524 гектара у садівничому кооперативі «Зелена балка» на вулиці Пимоненка, інформують Варіанти

Там збудують двосекційний житловий комплекс – на 8 та 6 поверхів. На першому поверсі планують розмістити комерційні та громадські приміщення, а також центр для дошкільнят. Ц ЖК передбачено і підземний дворівневий паркінг. 

Згідно з планом, на території буде дитячий майданчик, фізкультурний майданчик, осередок для дозвілля дорослих та стоянка для велосипедів. 

У міськраді кажуть, що також зобов’язали забудовника облаштувати нову дорогу, яка буде з’єднувати вулицю Пимоненка з вулицею Пасічною.

Будуватиме новий житловий комплекс ПП «Зодчий 2010», власником якого є ТзОВ «Лев Девелопмент». Останнє належить львів’янину Василю Левицькому та івано-франківцю Олександру Островському.

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\21.jpg

Раніше повідомлялося, що на місці супермаркету «Арсен» на вулиці Княгині Ольги у Львові постане великий офісний та житловий комплекс

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.