П’ятниця, 19 Липня, 2024

Нове про тарифи на проїзд: які ціни запропонувала міська рада перевізникам?

Цими днями у мерії підготували проєкт рішення та регуляторний акт стосовно коригування тарифів на проїзд у львівському громадському транспорті, розповідає сайт lviv-future. Ще минулого тижня відбулися обговорення пропозицій, які напередодні висловили місцеві перевізники стосовно коригування тарифів на проїзд, а цими днями мерія висловила власні пропозиції.

Як ми вже розповідали раніше, львівські перевізники вважають за доцільне ввести тариф розміром у 14 гривень. Однак у мерії економічно доцільним вважають тариф в 10 гривень на проїзд у міських маршрутів.

Відкоригують і тарифи на проїзд в електричному транспорті – мерія пропонує 10 гривень за квиток у водія, 9 гривень за квиток у кіоску. Найменше квиток на проїзд у львівському трамваї чи тролейбусі коштуватиме при купівлі в електронних сервісах – там ціна на проїзд становитиме 8 гривень 50 копійок.

Однак це поки що не остаточний варіант розвитку подій. Як відомо, після того, як проєкт розмістили на сайті міської ради, люди можуть вивчити це рішення, аналізувати пропозиції влади і також подавати власні пропозиції коригування тарифів на проїзд.

Далі буде зроблено висновки стосовно публічних консультації та скеровано рішення до Антимонопольного комітету, який також має подати своє рішення стосовно цього. Таким чином, зміна тарифів у Львові не відбудеться швидше ніж за місяць.

Тим часом, на сайті Єдиних електронних петицій продовжується збір підписів за зменшення чинної вартості проїзду в громадському транспорті. В електронному зверненні йдеться про те, що влада повинна встановити граничну вартість проїзду в 6 гривень 50 копійок через зменшення вартості палива. Однак звернення підписало лише 63 львів’ян, а до кінця збору залишається всього 25 днів. Петиція з’явилася на сайті 10 лютого.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.