Вівторок, 21 Травня, 2024

У Львові на проспекті Чорновола облаштують пішохідний бульвар

Пішохідна алея завдовжки один кілометр буде простягатися від кільця Липинського-Чорновола до вулиці Варшавської. Реалізувати проект допоможуть місцеві підприємці, пише lviv-future.com.ua.

В мікрорайоні Під Голоско з’явиться пішохідний бульвар. Міські депутати в ході вчорашньої сесії Львівської міськради проголосували за ухвалу «Про облаштування пішохідного бульвару на проспекті В’ячеслава Чорновола», інформує пресслужба ЛМР. 

Майбутня пішохідна зона охопить частину проспекту Чорновола – від кільця на вулиці Липинського і до вулиці Варшавської. Орієнтовна довжина бульвару – близько одного кілометра. Розташовуватиметься пішохідний простір праворуч, якщо рухатися проспектом Чорновола до центру. 

Як зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, спершу треба напрацювати проект, утвердити концепцію, провести інвентаризацію, визначити зайві елементи благоустрою і тоді перед львів’янами та гостями міста постане красива пішохідна алея. 

До закінчення 2021-го року управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повинно представити концепцію облаштування майбутнього пішохідного бульвару. До середини 2022-го року виготовлять проект, визначать замовника виконання робіт. Далі розпочнуть будівельні роботи. 

Відтак новий громадський простір планують реалізовувати вже наступного року. Допомогти у втіленні проекту зголосилися львівські підприємці.

Раніше повідомлялося про старт голосування за проекти Громадського бюджету Львова. Серед цьогорічних проектів бюджету участі: нові громадські простори, дитячі та спортивні майданчики, облаштування територій біля дитячих садочків та шкіл. Голосування триватиме до 14-го листопада.

Фото: Олександр Мазуренко

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.