Субота, 18 Травня, 2024

Львів’яни хочуть запустити електричку по місту

Відходить потрохи у минуле улюблена колись тема у Львові стосовно запуску роботи метрополітену, пише сайт lviv-future. Переймаючись проблемою нормального доїзду з різних районів нашого міста до центральної частини, львів’яни вирішили запропонувати владі замість метро реалізувати більш доступний проєкт для міста – електричку. Саме таке звернення до влади з’явилося на сайті Єдиних електронних петицій.

Містянин пропонує Львівській міській раді розглянути ідею будівництва колії, щоб запустити у Львові електричку, яка могла б замінити метро, яке ще колись-давно запропонували реалізувати в нашому місті чиновники. Чи не вперше про метро заговорили в середині минулого століття, однак саме метро виявилося непідйомною темою для Львова. Міркуючи, як би можна було заощадити на великому проєкті і забезпечити швидкий і доступний транспорт з різних районів до центру, львів’янин вирішив, що саме метро може стати альтернативним шляхом для цього.

Спосіб поєднання колією центр з різними районами міста львів’янин навіть проілюстрував на карті, яку ми можемо побачити нижче. На карті синім кольором містянин позначив вже ті колії, які існують, разом з тією частиною, де по вулиці Княгині Ольги мав би курсувати вагон метро. Червоними лініями львів’янин позначив ті ділянки, де потрібно буде копати під землею тунелі, аби “досягти ідеалу в такому проєкті”.

Фото – сайт електронних петицій

Також містянин пропонує побудувати станції неподалік залізничної колії, забезпечити використання екскалаторів, систему пропусків та переходу. Головне, на думку автора петиції, для початку побудувати хоча б один тунель, а далі вже керуватися його ефективністю та думати про наступні.

“Це проєкт на сотні років, який можна доповнювати тунелями”, – зауважив львів’янин.

Станом на сьогодні, 16 жовтня, петицію підтримали 32 львів’ян і до кінця збору підписів, аби звернення розглянули на сесії міської ради, залишається 37 днів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.