Субота, 13 Квітня, 2024

Незвичайний подарунок хлопцю: чим здивувати і порадувати коханого

Дівчата завжди більше переймаються над презентами, ніж чоловіки. І ось настав черговий привід в році і вона вже поспішає висловити свою любов і почуття. Чоловіки більш стримані в своїх реакціях, тому вручивши свій подарунок коханій дівчина може подумати, що той йому не сподобався.
Але ми допоможемо розворушити вашого партнера і змусимо його голосно радіти подарунку. Не переживайте, наші ідеї – нешкідливі: стрибок з парашутом, політ в аеротрубі, чекова книжка бажань або спортивний інвентар – підберемо ключик до надійного замку серця вашого коханого.

Екшн не тільки на екрані, але і в житті

Чудовий подарунок необов’язково повинен бути матеріальним. Зараз на зміну класичним варіантам приходять подарунки-враження. Яскраві емоції та переживання чоловіки цінують не менше, ніж жінки. Наше завдання – підібрати презент, який сходиться з інтересами одержувача.

  • Квиток на футбол. “Не знов, а знову”, – наша відповідь дівчатам, які терпіти не можуть цей вид спорту. Справжній фанат щиро зрадіє квиткам на матч улюбленої команди від своєї коханої. А якщо ви складете йому компанію – йому буде вдвічі приємніше, адже ви поділяєте його інтереси.
  • Стрибок з парашутом. З самого дитинства він мріяв, як підкорить висоту і небо. Його зоряний час настав – він повинен стати героєм в ваших очах. Тому, навіть якщо у нього боязнь висоти, йому ніяк не можна здаватися.
  • Політ на літаку з можливістю управління. Якщо не космонавтом, то льотчиком – його відповідь на шкільне питання “Ким ти хочеш стати в майбутньому”. Шкода, що ні з одним, ні з іншим не склалося. Але зіграти роль пілота є можливість.
  • Подібні подарунки залишаться в пам’яті одержувача на все життя і він ще довго буде розповідати про свої враження своїм друзям.

Екстремальні розваги

Чоловіки хочуть гострих відчуттів, навіть якщо на вигляд він скромняга і тихоня. Ми знаємо кілька способів, як розігнати кров у жилах. А якщо хочете, можете скласти молодій людині компанію: станьте учасником, підтримкою або фотографом майбутніх подій.

  • Політ в аеротрубі – це можливість відчути себе у вільному падінні або відпрацювати руху скайдайвінгу.
  • Стрибок з моста – варіант для тих, хто сміливо дивиться своїм страхам в обличчя. Адже ступити крок і полетіти вниз не кожен зможе.
  • Майстер-клас стрільби з вогнепальної зброї. 8, 18 або 38 – чоловікам подобається стрілянина в будь-якому віці. А як щодо справжньої зброї? Це не тільки екстремально, але і сексуально з боку.

Оригінальні та креативні ідеї

Ви наполягаєте на подарунку у коробці з стрічкою? Якщо ваші відносини на тому рівні, де ви не боїтеся експериментів, наступна добірка для вас:

  • Чекова книжка бажань. Ви – безпосередній учасник дійства, адже вибирає із запропонованих варіантів чоловік, а виконати зобов’язані ви. Ось вона, інтригуюча родзинка відносин.
  • Навчання на курсі. Якщо у партнера тяга до знань або новим навичкам – не треба цьому заважати. Підтримайте і подаруйте йому потрібний курс.
  • Стильний одяг. Хлопці ті ще модники, тому стильні шкарпетки, футболка або піджак – те, що треба.

Який би подарунок ви не вибрали, але найкращий той, який вибирали щиро і дарували від щирого серця.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.