Субота, 18 Травня, 2024

Переваги та недоліки кнопкових телефонів в 21 столітті

Великі і маленькі, з чотирма камерами і сканерами всього, до чого тільки можна дотягнутися, популярні новинки і моделі-аутсайдери – сучасне суспільство споживання кожному смартфону знайде належне для нього місце. Здається, немає межі людській фантазії, адже щорічно презентуються десятки нових моделей гаджетів і в них з’являються все більш і більш несподівані і просунуті функції. Однак всі ці численні «навороти» іноді виявляються абсолютно незатребувані у особливих категорій користувачів. А іноді – і шкідливі для них. Про кого ж йде мова і як вийти з цієї делікатної ситуації? Далі на lviv-future.

Ретро стиль

Перш за все, варто сказати про те, що поряд з сучасними гаджетами у Львові жителі активно користуються і кнопковими телефонами. Якщо поцікавитися статистикою ремонтних майстерень та інших подібних закладів, то виявиться, що навіть в мегаполісі двадцять першого століття є місце так званим «бабушкофонам» – апаратам без сенсорних екранів і інших «технічних новинок» останніх півтора десятка років. Усю сукупність клавішів і (часто) невеликий джойстик під екраном – ось і весь набір опцій, які допомагають господареві гаджета взаємодіяти з ним. Однак у таких телефонів є і маса незаперечних переваг, які залучають до них львів’ян.

Так, наприклад, серед літніх громадян (особливо тих, хто у віковій категорії старше сімдесяти років) дуже популярні саме моделі без жодних натяків на сенсорні функції, але які мають, однак, ряд інших важливих достоїнств. Серед них – великі кнопки, на які так зручно натискати людям з не дуже гострим через вік зором, зручний і чіткий дисплей без всяких відволікаючих написів і іншого, гучна і неповторна поліфонічна мелодія, яку точно не сплутаєш з трелями абсолютної більшості інших мобільних апаратів . А найбільшою і незаперечною перевагою кнопкових телефонів усіх марок, кольорів і років випуску є те, що заряд батареї вони тримають від одного до чотирьох тижнів! Тільки уявіть собі такі показники. Ніхто з молодих львів’ян абсолютно точно не може похвалитися такими результатами, адже молодь в основному прив’язана або до розетки (час від часу), або пауер-бенку. Куди там сучасним смартфонам до чотиритижневої автономності!

Суцільні переваги

Ще однією класною функцією кнопкових телефонів є, як не дивно, відсутність деяких опцій. Так, батьки підростаючого покоління міста Львова щасливі тому, що кнопкові гаджети не мають доступу в Інтернет (в більшості своїй), а значить – їх діти у відносній безпеці від мережевих стрілялок і інших ігор, які часом бувають небезпечними. Крім того, на них неможливо встановити (через відсутність операційної системи) багато небажаних з батьківської точки зору програм, а це гарантує, з одного боку, наявність безперервного зв’язку з дитиною (телефон не розрядиться і не відмовить), а з іншого – можливість і бажання підростаючого покоління приділяти увагу чомусь ще крім телефону. Чи не правда, вельми вражаючий набір функцій?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.