Вівторок, 23 Квітня, 2024

Телефон-помічник

Скільки разів у вас в житті виникала гостра необхідність мати під рукою невелику, але зручну і просту в користуванні «звонилку»? Взяти хоча б звичайнісінький кнопковий телефон з великими кнопками – адже це ж просто справжнісінький «універсальний солдат»!

Навіщо це потрібно?

Дійсно, питання доступності гаджета, простоти його експлуатації і, що важливо, ціни, часто виходить на перший план у порівнянні з функціональністю пристрою. Адже телефон – це насамперед засіб зв’язку, а те, що хитрі виробники перетворили смартфони в фото- і відеокамери, пристрої для безконтактної оплати, портали для доступу в віртуальний світ – це вже маркетингові ходи і технічні хитрощі. Так, наприклад, будь-який з нас навіть навскидку, без спеціальних роздумів та відповідної підготовки, назве з півдюжини випадків, коли дорогий смартфон не тільки не потрібен, але і здатний нашкодити. Наприклад, чи потрібен смартфон з купою непростих функцій літній людині, особливо якщо у неї не такий вже й гострий зір? А чи стане в пригоді величезний шестидюймовий гаджет дитині-школяру, яку батьки старанно збирають в дитячий табір, на секцію, або до бабусі в село? Відповіді очевидні, чи не так? У всіх цих, і багатьох інших випадках, набагато більш корисними виявляться прості кнопкові телефони.

Живи з комфортом

Кнопкові телефони мають ряд незаперечних переваг навіть в сучасному світі, який, здається, цілком і повністю підкорений багатофункціональними гаджетами. Такі телефони дуже люблять туристи і мандрівники, яким важливо довгий час знаходитися на зв’язку – адже співвідношення ємності акумуляторної батареї такого пристрою і його власного енергоспоживання дуже наочно демонструють «живучість» кнопкового телефону в порівнянні зі смартфоном. Крім того, не зайвим буде зазначити, що потужність радіомодуля в багатьох сучасних смартфонах залишає бажати кращого і їх господарі можуть «пропадати» з мережі десь на бездоріжжі за межами великих міст. У той же самий час, щасливі власники таких «страхувальних» кнопкових телефонів ніколи не зіткнуться з подібним – їх пристрої прекрасно ловлять мережу. Крім цих, у кнопкових телефонів є і ряд інших вагомих переваг:

  • зручне і просте меню;
  • сучасні функції (наприклад, підтримка двох сім-карт) при відсутності зайвих;
  • оптимальне витрачання заряду акумулятора;
  • невеликі розміри і вага, що робить такий телефон зручним в експлуатації – він поміститься в будь-яку кишеню;
  • потужний радіомодуль;
  • функції для людей з вадами зору (великі кнопки) і слабочуючих (голосове озвучення).

Часто сучасні виробники оснащують свої пристрої додатковими функціями для зручності користувача, які дійсно цілком можуть стати в нагоді в саму несподівану хвилину. Так, наприклад, багато кнопкових телефонів можуть похвалитися вбудованими ліхтариками, голосовим набором, повтором набраного номера з таймером і багатьма-багатьма іншими.

Купуючи собі або своїм близьким такий телефон – навіть в якості запасного – ви робите крок до простого і приємного користування досягненнями сучасності.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.