Понеділок, 27 Травня, 2024

Приміщення на пл. Кропивницького продали з аукціону

Про те, що нежитлове приміщення будинку на пл. Кропивницького, 1 (поблизу храму Ольги та Єлизавети) буде продаватись, в Управлінні комунальної власності Львівської міськради оголосили ще 2 червня. Торги відбулись 1 липня – на порталі публічних торгів Prozorro. У результаті площу набув місцевий житель Назар Присяжнюк, до слова – у минулому працівник прикордонної служби. Далі на lviv-future.

Стартова вартість площі в 94,3 м2 становила майже 4,8 млн грн. У торгах зареєструвались 9 покупців. У результаті вартість об’єкта підскочила майже утричі. Більше 12 млн грн погодився заплатити Присяжнюк. Відтак, один квадратний метр коштував більше 128,3 тис. грн (по курсу станом на 1 липня – це приблизно 4,7 тис. доларів США). Опісля завершення аукціону в мерії повідомили, що в найближчий час з переможцем буде оформлений відповідний договір.

Згадане приміщення дотепер перебувало в оренді. Там розташовувалась крамниця з хлібобулочними товарами, яка належить ПП “Галицька торгова мережа”. Оскільки договір ще не добіг кінця, магазин залишатиметься там же до червня 2022 року. 

Відзначимо, що переможець аукціону до 2017 року працював у Держприкордонслужбі. Сьогодні він займається бізнесом – йому належить ТзОВ “Грейп Фрут”, що спеціалізується на оренді майна.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.