Понеділок, 15 Липня, 2024

Від сьогодні у Львові курсує новий тролейбусний маршрут

Від сьогодні, 18 листопада, в нашому місті працюватиме новий тролейбусний маршрут, пише сайт lviv-future. Йдеться про тролейбусний маршрут №23-А, про що повідомили в ЛКП “Львівелектротранс”.

Курсуватимуть тролейбуси від Центрального автовокзалу, що на вулиці Стрийській, до району вулиці Ряшівської. Загалом, маршрут №23-А проходить за таким напрямком: вулиця Ряшівська, вулиця Патона, вулиця Виговського, вулиця Володимира Великого, вулиця Тролейбусна, вулиця Рубчака, вулиця Стрийська, вулиця Вернадського (Автовокзал) та у зворотному напрямку.

Створили новий тролейбусний маршрут на численні прохання львів’ян, кажуть в ЛКП “Львівелектротранс”. Тут також розповіли про те, що на маршруті курсуватиме десять тролейбусів з інтервалом руху всього в вісім хвилин.

Разом з цим, тролейбуси курсуватимуть в звичному вже маршруті, заїжджаючи на вулицю. Хуторівку та до ринку Нижній Шувар.

Пригадаємо, в жовтні у Львові запустили тролейбусний маршрут №23, який курсував в напрямку від вулиці Ряшівської до Наукової, а в зворотньому напрямку, не повертаючи на Стрийську, повертає одразу на вулицю Хуторівку.

На цьому маршруті зараз курсує вісім тролейбусів, на вихідні дні – всього п’ять, а інтервал руху складає сім хвилин. Раніше в ЛКП “Львівелектротранс” повідомляли про те, що якщо цього буде замало, то кількість транспорту на маршруті в листопаді збільшать.

Ще раніше львів’яни пропонували міській раді продовжити тролейбусний маршрут №23 від вулиці Ряшівської до вулиці Авіаційної – про це львів’яни написали відповідну електронну петицію. Таке рішення мало б позбавити частково проблеми завантаженості громадського міського транспорту в районі вулиці Привокзальної, про що повідомляли львів’яни у петиції. Тоді надто неефективним та незручним було транспортне сполучення зі станцією Скнилів, що на вулиці Авіаційній.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.