П’ятниця, 19 Липня, 2024

Чи можливо купити квартиру у Львові без маклера?

Нерухомість у такому великому і історичному місті, як Львів, дуже різноманітна. Тому вибір нової оселі для своєї сім’ї завжди повинен бути розсудливим і супроводжуватися великим досвідом, бо дуже легко прийняти неправильне рішення, заплутатися та потрапити на махінації недобросовісних продавців. Тому вже існують і успішно допомагають покупцям у пошуку житла торгові інтернет платформи. Зокрема можна знайти інформацію на сайті DOM.RIA у розділі продаж квартир без посередників. Це великий портал і один із найперспективніших сайтів продажу нерухомості. Цей портал найбільш допоможе тим, хто розглядає покупку квартири у Львові від власника.

Переваги у покупці житла у власника без посередників:

  • Набагато простіше домовитися безпосередньо із власником. Стартова ціна квартир практично скрізь є єдиною та середньою серед аналогічних пропозицій, але найбільший акцент робиться на можливість її зменшення до оптимальної. Якщо маєте справу з агентами нерухомості, то досить складно сподіватися на вигідну пропозицію, адже фахівці цих професій знають, що значне зниження ціни за квартиру має прямий вплив на їх частку у цій угоді.
  • Власники легко і не задумуючись знижують ціну квартири, коли є необхідність у терміновій продажі. У той час як з посередником не можуть бути зрозумілі терміни та потреби власника у швидкості продажу квартири, вони поступово зменшуватимуть ціну майна і не задовольнятимуть бажання термінового продажу. Спілкуючись безпосередньо з власником, він відразу виявить бажання якнайшвидше продати квартиру. Більш того, при спілкуванні з власником квартири присутній чисто психологічний момент: чим більше довіри визиває майбутній покупець, тим більше можна зменшити ціну.
  • Жодних агентських зборів та додаткових надбавок немає. Агент нерухомості негайно проінформує про свою частку за роботу та про додаткові витрати від загальної вартості квартири, і це, як правило, не фіксована сума, а певний відсоток від вартості. При пошуку житла дуже легко захопитись і не врахувати що всі додаткові надбавки, можуть принести серйозний удар по бюджету сім’ї.

Хто такий маклер?

Маклер – це іншими словами ріелтор, який на професійному рівні виступає посередником між продавцем та покупцем при купівлі чи продажу будь-якого майна. Бере участь у укладанні і супроводі угоди купівлі-продажу на всіх етапах. Зазвичай, свою роботу брокер отримує премії з обох сторін учасників угоди.

Купівля житла з допомогою маклера

Купівля нерухомості – важливий крок у житті людини. Щоб попередити себе про можливі ризики, потенційний покупець звертається до агента з нерухомості. У свою чергу агент з нерухомості надає платні послуги у пошуках бажаної нерухомості, бере участь у процесі купівлі-продажу, перевіряє документи обох сторін та укладає необхідні договори. Звичайно, послуги агента з нерухомості значно полегшують процес придбання нерухомості, але ціна на їхнє надання буде невелика.

За свою роботу агент з нерухомості отримує комісію у розмірі 5% вартості придбаного майна.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.