Субота, 27 Квітня, 2024

Квартира з євроремонтом, кімната чи будинок – скільки коштує оренда житла у Львові

Оренда житла завжди є актуальним питанням для багатьох людей, особливо у Львові. Пошук вигідного та комфортного варіанту є непростим та відповідальним завданням, особливо коли бюджет обмежений, пише сайт lviv-future.com.ua. Тому ми підібрали декілька порад, які зможуть допомогти вам у пошуку вдалого помешкання.

Про вартість житла у різних районах та про те, як не постраждати від аферистів розповіла львівська рієлторка компанії АН «Лазарева» Анастасія Онисько.

Для початку важливо визначитися, яку суму ви можете оплачувати щомісяця і які у вас є вимоги. Коли запит буде чітко сформований, вам буде набагато легше знайти житло, яке задовольнятиме потреби. Анастасія каже, що середня сума на оренду житла у Львові 400$-500$.

Від чого залежить вартість оренди?

Вартість оренди житла залежить від багатьох чинників: 

Місце розташування: район, який буде відповідати вашим потребам. Історична частина міста може мати більші тарифи на оренду квадратних метрів, ніж околиці та більш віддалені частини Львова. Рієлторка Анастасія зазначила, що  ціни на оренду житла зазвичай найвищі в Личаківському районі, а найдешевші – в Залізничному. 

Тип житла: важливо розуміти, що вам більше підходить: квартира, кімната, частина будинку чи цілий маєток. Також ціни в новобудовах і в австрійських будинках, наприклад будуть відрізнятися, так само відрізнятимуться й зручності. Рієлторка каже, що найбільш вигідно орендувати однокімнатну квартиру з кухнею-студією та спальнею. Очевидно, кожен  з цих варіантів має свої переваги та недоліки, але відштовхуючись від ваших потреб та бюджету, залежить тип житла, який вам найбільше підійде.

Умови оренди: зверніть увагу на комунальні послуги, ремонт, наявність всіх побутових речей, гарячої води та інших побутових благ. 

Спосіб пошуку житла: якщо у вас обмаль часу – краще скористатися послугами спеціалізованих фірм. Хоча послуги рієлторів і коштують грошей (від 50 до 100 % вартості місячної орендної платні), проте спеціаліст професійно займеться справою і враховує всі дрібниці та підбере вам кілька відповідних варіантів. 

Особистий пошук житла може виявитися довготривалим та важким. Для того, щоб самому знайти вдалу оселю і зекономити кошти ви можете розмістити оголошення «шукаю житло»  в таких соціальних мережах, як Facebook, Instagram та інші. Для пошуку прямої оренди від власників без комісій рієлтора також можете скористатися відповідними групами в мережі Telegram.

Обережно, аферисти! 

Шукаючи житло без фахівця, ви зекономите гроші на послугах рієлтора, але ризикуєте потрапити до рук аферистів. Щоб забезпечити себе від неприємних наслідків  важливо не вносити передоплату без особистого огляду квартири та перевірки документів власника. Попросіть у власника дійсний паспорт та документ, що підтверджує право власності на нерухомість.

На сайтах з пошуку оселі, уважно читайте опис: шукайте неточності, перевіряйте фото у Google, зверніть увагу на контактні дані (аферисти часто використовують фейкові email-адреси).

У будь-якому випадку, пошук житла з потрібними вам ціною та вимогами потребує ретельного планування та виваженого підходу. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.