Дмитра Комарова знають, як головного мандрівника країни та ведучого однієї з найпопулярніших телевізійних програм.
Його життя гідне написання книги, а кожна подорож з легкістю може стати основою сюжету фільму.
Щоб більше ознайомитись із життям журналіста-мандрівника, читайте інтерв’ю Дмитра Комарова для Folga.com.ua. А ми поділимося з вами найяскравішими аспектами цього інтерв’ю.
Про зміни у програмі
За словами Дмитра, програма трансформується упродовж усіх одинадцяти років свого існування.
І колосальна різниця відчувається мало не з кожним випуском. І це стосується всього – від стилю зйомки до монтажу, ставлення до драматургії та сюжетної побудови.
Словом, передача проходить еволюцію весь цей час.
Тому що без змін продукту дуже важко вижити у сучасному цифровому світі.
Що б змінив сам ведучий?
Чоловік наголосив, що йому хотілося б додати динаміки. Адже через розвиток соціальних мереж та появи блогерів, багатьом глядача вже не здивувати, і потрібно шукати нові підходи.
Наприклад, в Еквадорі команда Дмитра знімала сюжет про бананові плантації. Однак ця індустрія була показана зовсім по-іншому, немає так, як зазвичай. Для цього спеціально потрібно було знайти українців, котрі протягом багатьох років у банановому бізнесі. Також потрібно було розібратися в безпеці вживання цих плодів (адже вони проходять пестицидну обробку).
Все це потрібно було для отримання якісного сюжету.
Про особистий топ країн
За словами Дмитра, його особистим лідером є Пакистан. Перед поїздкою туди, він був упевнений, що це терористична країна, де відсутня будь-яка цивілізація і щось добре.
А в результаті він там з багатьма потоваришував і завів справжніх друзів.
Сама держава ведучому вдалося відкрити по-новому та щиро полюбити.
Про адреналіну та фінансову мотивацію
Чоловік зазначив, що весь світовий бюджет не застосовується до його сфери роботи. Адже не існує такої фінансової мотивації, яка б змусила когось робити те, чим займається журналіст уже одинадцять років. Головним мотиватором є азарт.
Але при цьому ведучий ніколи не ризикує. Кожну експедицію, на кожну ситуацію чекає ретельний і багаторазовий прорахунок.
Про авторську книгу
Журналіст повідомив, що її вихід реальний, але оскільки пише її сам, і ділиться лише особистими думками, то на це не завжди вистачає часу.
Якщо чоловік раніше якимось чином міг виділяти на це більше часу, то на даний момент такої можливості стає дедалі менше.
Тому вихід книги переміщений на невизначений час, але те, що вона колись все ж таки вийде – це однозначно.
Про кризу середнього віку
Чоловік зізнається, що поки не відчув на собі цього, хоча гаряче любить нагадувати про наближення сорокаліття.
Однак, насправді, ведучий не відчуває віку, і в душі йому, як і раніше, двадцять п’ять-тридцять.