П’ятниця, 24 Травня, 2024

Цього тижня у Львові почнуть видавати персоналізовані пільгові е-квитки людям з особливими потребами

Львів досі на шляху впровадження безготівкової електронної системи оплати проїзду у громадському транспорті. Вже з цього тижня в місті розпочнуть централізовано видавати пільгові електронні квитки для людей з особливими потребами, розповідає сайт lviv-future

Хто і де зможе отримати квитки найближчим часом?

Вже найближчим часом пільгові квитки отримають члени Львівської обласної організації Українського товариства сліпих та Львівського обласного осередку ВГО “Українська спілка інвалідів – УСІ”. Вже 22 грудня їх видаватимуть у Франківській районній адміністрації (111 кабінет).

Наступного дня, 23-го грудня, розпочнуть видачу електронних пільгових квитків для осіб з вадами зору у приміщенні Українського товариства сліпих у Львові. 

Варто зазначити, що видача пільгових електронних квитків стартувала у Львові ще 8-го грудня. Перший такий квиток отримав учасник бойових дій Андрій Кульба. 

Всього у Львові – 17 пунктів видачі пільгових електронних квитків

Зазначимо, що станом на 15-те грудня у Львівській міській територіальній громаді працює вже 17 пунктів видачі пільгових електронних квитків (для порівняння: станом на 14-те грудня пільговий квиток можна було отримати лише у п’яти локаціях), про що повідомляють у ЛКП “Львівавтодор”.

Так, отримати пільговий квиток можна у міських ЦНАПах, міських районних адміністраціях, Центрі обслуговування пасажирів, що на вулиці Горбачевського, та у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, що на вулиці Пекарській. 

Як отримати пільговий квиток?

У ЛКП “Львівавтодор” також наголошують, що мешканців повідомлятимуть про готовність їхніх персоналізованих пільгових електронних квитків “ЛеоКарт” за допомогою телефонних дзвінків або ж через SMS-повідомлення. Після цього львів’янам необхідно буде записатися на отримання пільгової картки, зателефонувавши за телефоном “гарячої лінії”.

Видають пільгові квитки вже і для студентів та школярів – так, 15-го грудня першу студентську пільгову картку було видано студенту Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. 

Варто зазначити, що раніше записатися для отримання пільгового електронного квитка можна було не лише за номером “гарячої лінії”, а й через особистий “Кабінет мешканця”. Однак поки що доступним залишається лише один спосіб – це пов’язано з тим, що паралельно здійснюється модернізація сайту з “Кабінетом мешканця”. Однак вже незабаром і цей спосіб буде доступним для тих, хто належить до пільгових категорій.

Також нагадуємо про необхідні документи для отримання транспортної картки:

  • Оригінал документа,, що підтверджує сплату електронної транспортної карти;
  • Заява на отримання транспортної картки та згода на обробку персональних даних;
  • Паспорт громадянина України (ІD-картка з додатком), у разі відсутності паспорта – оригінал свідоцтва про народження;
  • Студентський/учнівський квиток. Можливий варіант також – довідка з місця навчання;
  • Оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП);
  • Кольорове фото (3 см х 4 см).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.