Понеділок, 15 Липня, 2024

Як організований львівський URBAN CAMP – простір тимчасового житла для переселенців

Окрім модульних містечок, які розгортають у Львові для переселенців, тут також працює URBAN CAMP – простір тимчасового житла для людей, які були змушені покинути свої домівки в пошуку порятунку від обстрілів рашистів. Проживання безкоштовне. Далі на lviv-future.

Головна мета цього кемпу – розмістити людей, щоби вони змогли відчути захист, спокій та потроху поверталися до активного життя.

Мешканцям цього простору допомагають дістатися від вокзалу до місця проживання. Їм надають ліжко з постільною білизною та рушниками. Організовують приміщення для навчання та дистанційної роботи у кемпі, а ще вуличний простір для занять спортом та перегляду кіно. Є можливість зробити навіть невеликий город та бавитися з дітьми.

В URBAN CAMP є wi-fi та пральна машина. Жителів забезпечують триразовим харчуванням. За бажанням, вони можуть готувати їжу самостійно, для цього виділено окреме місце.

Відкрила цей простір команда харків’ян Street Culture та Urban Reform. До війни вони активно працювали з креативною молоддю та урбан-культурами впродовж семи років, проводили тематичні фестивалі та батли, проєктували та будували молодіжну інфраструктуру, урбан-парки, публічні простори, центри вуличних культур та простори для житлових і шкільних дворів.

Як отримати місце в кемпі?

Для того, щоби отримати місце в URBAN CAMP, потрібно заповнити заявку. Там необхідно вказати деякі дані про себе та номер телефону, аби з вами зв’язалися менеджери. А тоді, залежно від того, чи є вільні місця, заселятися або очікувати на заселення в порядку живої черги.

Додамо, 3 травня підписали Меморандум про співпрацю між Товариством Червоного Хреста України та Львівською міською радою щодо зведення будинків для тимчасового проживання вагітних жінок, які виїхали з місць активних бойових дій до Львова. Сума інвестицій у будівництво – 26 млн грн.

За форматом житло відрізнятиметься від модульних контейнерів: це будуть дерев’яні будиночки хостельного типу, які збиратимуть на місці як конструктор з окремих деталей. Проєкт передбачає трохи комфортніші умови, ніж у модульних містечках: тут будуть окремі спальні та санвузли для майбутніх мам, а от для відпочинку та приготування їжі простори будуть спільними. Загалом передбачається зведення двох дерев’яних будинків на 120 осіб. Реалізувати проєкт, за словами міського голови Львова Андрія Садового, планують до середини липня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.