Вівторок, 21 Травня, 2024

Львів’яни хочуть, щоб міська влада дозволила брати електросамокати напрокат

У Львові часто можна спостерігати ситуацію з заторами, адже місто постійно розбудовується, а кількість транспорту лише зростає, пише сайт lviv-future. Та й громадський транспорт у Львові не є захищеним від заторів і не завжди готовий впоратися з пасажирським навантаженням. Тож львів’яни дедалі частіше скаржаться на те, що дійсна система доріг в місті просто не витримує всього навантаження і пропонують шукати альтернативні транспортні засоби, аби пересуватися містом.

Так, наприклад, нещодавно на сайті Єдиної системи електронних петицій з’явилося звернення від львів’янина Романа Побурко, який пропонує місцевій владі запровадити систему прокату електричних самокатів.

Львів’янин зазначає у зверненні до влади, що зараз в нас немає альтернативних способів пересування містом. Так, фактично, влада зараз ніяк не працює над цим питанням – єдине, що було зроблено, це облаштування окремих смуг для громадського транспорту. Однак і ці смуги не здатні впоратися з проблемою заторів в місті, тому сьогодні маємо доволі критичну ситуацію з цим, особливо в період карантину в місті, коли з’явилася необхідність дотримання соціальної дистанції.

Тож, на думку автора електронного звернення до влади, альтернативним рішенням цієї проблеми може стати запровадження системи оренди електричних самокатів, які вважаються у всьому світу альтернативою транспорту для пересування містом. Це екологічно чистий транспорт, недорогий і маневрений. До того ж, на думку автора петиції, цей транспорт чудово підійде для молоді – студентів, яких тут проживає понад 110 тисяч.

Зауважимо, що станом на сьогодні, 29 вересня, зібрано 55 підписів від львів’ян. До кінця збору підписів залишається 54 дні.

Нагадуємо, що для того, щоб петицію розглянули у міській раді, необхідно зібрати 500 підписів від львів’ян.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.