Вівторок, 21 Травня, 2024

Як переселенцям влаштуватись на роботу у Львові

Тимчасово переміщені особи можуть знайти роботу у Львові, звернувшись до найближчого територіального відділення центру зайнятості населення. Це можна зробити, навіть якщо в особи немає повного пакету документів чи вони частково втрачені.

Керівник департаменту економіки Львівської обласної військової адміністрації Степан Куйбіда повідомив, що центри зайнятості прийматимуть усіх людей, які до них звернуться, фіксуватимуть базову інформацію, яка є наявна про такого працівника, опрацьовуватимуть заявки та скеровуватимуть осіб на підприємства, що розташовані у Львівській області. Більше на lviv-future.com.ua.

Як у центрі зайнятості обиратимуть роботу?

Насамперед роботу для переселенців шукатимуть серед вакансій, поданих підприємствами Львівщини. Але також передбачається, що згодом пропонуватимуть варіанти роботи на виробництвах, які переїхали із зони бойових дій. Вже понад 30 підприємств з регіонів України, де ведуться бойові дії з російським окупантом, евакуювали свої виробничі потужності на Львівщину.

Дуже бажано мати із собою паспорт громадянина України та трудову книжку. У такому разі працівники центру зайнятості візьмуть вас на облік, зважаючи на вашу освіту та попередні навики й досвід роботи.

Яких вакансій найбільше?

Найбільше вільних робочих місць зафіксовано для слюсарів-ремонтників та слюсарів-складальників різного профілю. Крім того, фірми й компанії постійно шукають: трактористів або трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, продавців продовольчих або промислових товарів, комплектувальників меблів, бухгалтерів, складальників-клепальників, охоронників.

Також є робота для: касирів торговельного залу, кухарів, стрільців, медичних сестер, водіїв автотранспортних засобів, радіомеханіків, інженерів-технологів, прибиральниць, швачок, токарів, фрезерувальників, шліфувальників та ін.

Щодо пропонованої заробітної плати, то вона коливається від мінімального розміру до 30 тисяч гривень.

Робота знайдеться для всіх

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що роботою будуть забезпечені всі люди, які хочуть працювати.

В інтерв’ю Тvoemisto.tv він повідомив, що у Львові з’ясовують спеціальності приїжджих, вже є багато запитів від львівських підприємців стосовно робітничих спеціальностей. У місті збирають інформацію про потребу в робочій силі: скільки кому кого потрібно, а Центр сприяння та розвитку бізнесу буде місточком між львівськими підприємствами та переселенцями.

Додамо, що Львівський обласний центр зайнятості розташований у Львові, на вулиці Бортнянського, 11а (телефонуйте за номером: (032) 297 16 97).

До слова, у центрі просять роботодавців у зв’язку із зростанням на Львівщині кількості вимушених переселенців, котрі шукають роботу, оперативно надавати обласній службі зайнятості відомості про наявність вільних робочих місць і вакантних посад.Контакти інших центрів зайнятості Львівської області тут.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.