Понеділок, 15 Липня, 2024

Які послуги надають у львівських ЦНАПах під час війни

Центри надання адміністративних послуг Львова працюють у дещо зміненому форматі, зважаючи на воєнний стан у країні. Зараз у ЦНАПах Львова можна отримати лише ті послуги, що не потребують доступу до державних реєстрів, адже він наразі закритий. Тож під час війни здебільшого можна отримати послуги міської ради. Більше на сайті lviv-future.

Зокрема, це:

  • видача копій документів;
  • видача довідок про місце проживання;
  • надання дозволу на приєднання житлового приміщення;
  • встановлення опіки та піклування;
  • укладення договору найму;
  • реєстрація колективних договорів;
  • погодження зовнішньої реклами;
  • виготовлення технічних умов;
  • реєстрація пасіки.

Також доступні послуги управління охорони історичного середовища: укладення охоронного договору, різні погодження та висновки.

Також можна отримати послуги ГУ «Держпродспоживслужби»: реєстрація потужності операторів ринку, експлуатаційні дозволи, внесення змін, видача ветеринарних документів тощо. Доступні послуги лісового господарства: лісорубні квитки, видача посвідчення мисливця. Послуги обласного центру зайнятості: отримання дозволу на застосування праці іноземців або осіб без громадянства. Ще доступні послуги департаменту архітектури обласної адміністрації та податкової інспекції.

Крім того, можна відновити реєстраційний номер облікової картки платника податків, оскільки вдалося налагодити роботу з податковою інспекцією.

Закордонні паспорти

На час воєнного стану можна продовжити термін дії попередніх закордонних паспортів та вклеїти в паспорт одного з батьків фото дитини (до 16-ти років). Для цього потрібно звернутися у державну міграційну службу. Попередньо потрібно записатися за номером гарячої лінії: 0 800 308 877.

Щодо виготовлення нових паспортів, то наразі це неможливо.

А які послуги недоступні?

Як вже було зазначено вище – ті, що вимагають доступів до державних реєстрів. Вони наразі недоступні. Зокрема, не працюють реєстри міграційної служби, де оформлялися паспорти; реєстри міністерства юстиції, де реєстрували юридичних осіб, бізнес, ФОПів, громадські організації, благодійні фонди і т. ін. Також не працює реєстр нерухомості, де реєстрували майно. Не працює реєстр щодо кадастрових питань і містобудівної діяльності.

Крім того, недоступна велика кількість послуг щодо земельних питань, питань управління архітектури (витяги, паспорт упорядження фасадів, оформлення будівельного паспорту). Люди можуть звертатися, документи будуть опрацьовані, проте прийняття рішень і видача послуг у час війни є неможливим.

Чи всі львівські ЦНАПи відкриті?

Через суттєве зниження кількості відвідувачів невеликі підрозділи за межами Львова на цей час закрили. Продовжують роботу великі підрозділи у Львові на проспекті Червоної Калини, 72а, вул. Виговського, 32, вул. Чупринки, 85, вул. Левицького, 67, вул. Хвильового, 14а та вул. Шевченка, 374.

Валентина Бортошик, директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР, наполегливо просить усіх перед тим, як відвідувати ЦНАП, телефонувати у службу підтримки й запитувати, чи певна послуга доступна, щоби не гаяти даремно час. Адже багато структур змінюють або навіть спрощують отримання послуги, враховуючи умови воєнного стану.

Телефон служби підтримки ЦНАП: (032) 297-57-95. Служба підтримки працює щоденно, без вихідних (із 09.00 до 17.00).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.