Понеділок, 27 Травня, 2024

10-й ЦНАП запрацював у Львові: на черзі – ще дві установи

Львів активно працює над відкриттям Центрів надання адміністративних послуг, аби мешканці міста та прилеглих до нього територій могли комфортно і швидко отримати весь необхідний спектр адміністративних послуг, доступних сьогодні, пише Львів Майбутнього.

Так, днями вже десятий Центр надання адміністративних послуг розпочав свою роботу поблизу міста Лева, у Винниках.

ЦНАП у Винниках облаштували на вулиці Галицькій, 12

Новий ЦНАП запрацював на вулиці Галицькій, 12, у місті Винники, що біля Львова і його вже встиг оглянути мер Андрій Садовий, який залишився задоволеним облаштованою установо. Ще б пак – ЦНАП у Винниках розташувався на просторій території площею в понад 300 квадратних метрів і дозволяє обслуговувати кожного дня по кілька сотень відвідувачів. Окрім того, в планах влади – відкрити на цій території також центр “Джерело”, а також простори для молоді та дітей.

Як кажуть у міській раді, тут можна буде отримати повний спектр адміністративних послуг. Мешканці Винник зможуть записатися на прийом до чиновника, подати звернення, подати заяву на отримання адміністративної послуги і отримати результат. Також тут можна буде без проблем оформити бізнес, паспорт, вирішити питання нерухомості, земельні питання, отримати різноманітні витяги та багато інших доступних послуг тепер будуть можливими і в Винниках. Вся робота ЦНАПу буде відбуватися під наглядом десяти адміністраторів.

ЦНАП у Винниках працюватиме в “відкритому” режимі – без попереднього запису, а якщо ж будуть утворюватися черги, то слідуватимуть прикладу міста Лева і запровадять попередній запис, кажуть в адміністрації.

ЦНАП тут облаштовано з комфортом для відвідувачів – офіс поділено на окремі зони: рецепцію, де відвідувачі беруть бланки документів та реєструються в електронній системі поза чергою, залу очікування (тут же ж і місце для написання заяв), куток для дітей, операційну залу та зону з вільним доступом до мережі.

Де ще невдовзі з’являться такі установи?

У планах Львівської міської ради – зробити так, аби адміністративні послуги були доступні для усіх верств населення і щоб такі установи знаходилися поблизу, щоб можна було отримати ці послуги “на місці”. Тому зараз такі ЦНАПи максимально облаштовують в місті та на прилеглих до Львова територіях – наприклад, нещодавно такий ЦНАП запрацював в Рудно (минулого року), а ще – ЦНАП розпочав роботу в Брюховичах (на початку літа цього року).

На цьому влада не планує зупинятися: в найближчих планах чиновників – розпочати роботу таких установ і в Лисиничах та в Зашкові (тепер входить до об’єднаної громади).

Зазначимо, що у Львові ЦНАПи працюють на площі Ринок, на вулиці Хвильового, на проспекті Червоної Калини, вулиці Кості Левицького, вулиці Івана Виговського, Генерала Чупринки, Шевченка, Брюховичах, Рудному і в Винниках.

Пригадаємо, ЦНАП у Винниках облаштували за 12 мільйонів гривень, з них 7 мільйонів гривень пішло на ремонт та реконструкцію, і ще 5 – на ремонт даху та фасаду приміщення.

Фото: ЛМР

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.