Субота, 18 Травня, 2024

Через посилення карантину львівські ЦНАПи працюватимуть в іншому режимі: що зміниться?

Ще кілька днів тому стало відомо про посилення карантинних обмежень та правил у Львові у зв’язку з недостатнім темпом вакцинації та збільшенням кількості хворих змінять свою роботу міські ЦНАПи, пише сайт lviv-future. Що зміниться і як тепер працюватимуть установи – читайте нижче.

Так, передусім, ЦНАПи почнуть роботу за попереднім записом. Ще до кінця тижня установи працюватимуть в “нормальному” режимі, а от вже з понеділка, 18-го жовтня, отримати послуги можна буде тільки за умови попереднього запису. Записатися на візит до Центру надання адміністративних послуг можна або за телефоном, або ж в режимі онлайн

Також можна буде замовити послуги, не виходячи з дому, – в режимі онлайн. В такому ж режимі можна отримати попередню консультацію стосовно того чи іншого питання.

Такі зміни запроваджують задля того, щоб уникнути скупчень людей у приміщеннях міських ЦНАПів. Однак, разом з тим, повідомляється, що деякі послуги можна буде отримати без попереднього запису – це так звані “швидкі” послуги:

  • Отримати витяг з реєстру фізичних/юридичних осіб, підприємців/громадських формувань;
  • Отримати дані з реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • Отримати довідку про реєстрацію/зняття з місця проживання особи;
  • Отримати відомості з земельного кадастру у формі витягів.

Отримати “фітбек”, виконаний результат від звернення за послугами у ЦНАП, можна буде тільки після підтвердження наявності документів на видачі у підрозділах ЦНАП, згідно з попереднім записом до установи. Також отримати результат можна буде у робочий час ЦНАПу, без попереднього запису.

Якщо ж львів’ян бентежать питання ще до отримання адміністративних послуг, то ЦНАПи рекомендують попередньо отримати фахову консультацію від працівників через електронну пошту, службу підтримки, онлайн через Facebook чи заповнивши відповідну форму на сайті міської ради.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.