Вівторок, 16 Квітня, 2024

Прийматиме до 250 відвідувачів на день: у Львові запрацює новий ЦНАП

Невдовзі у Львові запрацює ще один Центр надання адміністративних послуг, розповідає сайт lviv-future. Новенька установа має розпочати свою роботу вже цьогоріч. Де запрацює центр і яким він буде – читайте у матеріалі нижче.

Так, ще один ЦНАП для зручності і доступності отримання адміністративних послуг львів’янам відкриють на вулиці Під Голоском. У департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради кажуть, що він буде достатньо потужним і зможе обслуговувати до 250 відвідувачів на день і надаватиме близько 200 видів послуг.

Запрацює установа на території, площею в понад 353 квадратних метри. Тут діятиме два окремі входи, доступні для людей з обмеженими можливостями. У новенькому ЦНАПі можна надаватимуть повний спектр адміністративних послуг. Діятимуть тут і паспортні сервіси.

На території ЦНАПу передбачено також простір для молоді, залу очікування та операційну залу.

Варто зазначити, що зараз на території Львівської МТГ працює 14 ЦНАПів, які розташовані в різних районах міста задля зручності та доступності отримання адміністративних послуг. Центри розташувалися і в смт. Рудне, с. Рясне-Руське, смт. Брюховичі, м. Дубляни, с. Зашків, м. Винники та с. Лисиничі.

На цьому зупинятися не планують – один за одним відкривають нові центри. Так, буквально кілька днів тому такий запрацював у Дрогобичі – там можна отримати понад 400 послуг!

Також цими днями, з 11 січня, у львівських ЦНАПах збільшили кількість годин для прийому відвідувачів, щоб поліпшити доступність послуг для мешканців. Однак не всі центри – за новим графіком працюватимуть лише ЦНАПи на: пл. Ринок, 1 (бічний вхід); просп. Червоної Калини, 72а; вул. К. Левицького, 67; вул. М. Хвильового, 14а; вул. І. Виговського, 32; вул. Г. Чупринки, 85 та вул. Т. Шевченка, 374.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.