Вівторок, 21 Травня, 2024

Для мешканців Львівської ОТГ просять встановити безоплатний проїзд в електротранспорті

Принаймні раз на рік у Львові піднімають питання збільшення вартості проїзду у міському громадському транспорті, пише сайт lviv-future. Цьогоріч про збільшення вартості проїзду заговорили з початком 2021-го року і у зв’язку з цим на сайті Єдиних електронних петицій міста Львова побільшало звернень від мешканців, які пропонують відкоригувати систему оплати проїзду.

Кілька днів тому на сайті з’явилася петиція, в якій львів’яни вимагають встановити безоплатний проїзд для всіх мешканців Львівської ОТГ. Автор звернення закликає місцеву владу не просто зробити безкоштовним проїзд “для своїх”, а й відкоригувати вартість проїзду – встановити економічно обґрунтовані тарифи в електричному транспорті Львова.

Хто ж тоді платитиме у трамваях та тролейбусах? Автор петиції наголошує на тому, що Львів – це туристичне місто, яке приймає велику кількість гостей з-за кордону, тому вважає, що платити повинні саме гості. На думку автора, економічно обґрунтований тариф допоможе вийти на самоокупність електротранспорту.

“Люди з Європи заможніші і тариф на проїзд в електротранспорті Львова незначно вплине на їхні витрати (ред.)”, – зазначає автор звернення.

За словами автора петиції, така новація зможе вивести комунальне підприємство “Львівелектротранс” зі стану постійної збитковості.

Разом з тим, кілька днів тому на сайті з’явилося ще одне електронне звернення стосовно вартості проїзду, в якому львів’яни просять аргументувати збільшення проїзду в громадському транспорті. В цьому зверненні львів’янин запитує, на яких умовах працюють водії АТП, яку суму вони кожного разу приносять місту. Тільки після такої цілковитої аргументації львів’янин вважає, що можна говорити про збільшення вартості проїзду у міському громадському транспорті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.