Понеділок, 27 Травня, 2024

Львів планують з’єднати швидкісними дорогами з іншими обласними центрами в Західній Україні

Цими днями стало відомо про те, що Львів (та й цілу країну) хочуть з’єднати швидкими дорогами з іншими містами Західної України, про що “Урядовий портал” повідомив зі слів заступника Міністра фінансів Олександра Кави, пише сайт lviv-future. Він розповів про те, що в Уряді вже шукають шляхи фінансування цієї ідеї.

В ідеалі – покрити Україну цілою мережею швидкісних шосе. В Уряді вважають, що втілення в життя такого проєкту має стати великим кроком на шляху до єднання країни з Європою.

Передусім, в планах Уряду – зайнятися будівництвом таких доріг саме в західному регіоні. Пріоритетно – довести до першої категорію автомобільну дорогу М06 на ділянці “Рівне-Львів”. Далі в планах Уряду – розбудувати швидкісне сполучення до української столиці від Тернополя та від Івано-Франківська, а також від Львова до Мукачева.

Зауважимо, що Олександр Кава вважає найбільш перспективною автомобільну магістраль “Львів-Мукачево” і переконаний, що вона має всі шанси стати першою концесійною дорогою в Україні. Олександр Кава вважає, що цей коридор дуже важливий для України, адже саме через нього проходить основний транспортний потік до країн Південної та Південно-Західної Європи. До того ж, ця нова дорога має забезпечити стабільне сполучення із Закарпатською областю.

Раніше в “Укравтодор” повідомляли про те, що така дорога дасть змогу скоротити час поїздки у напрямку зі Львова до Мукавева до однієї години тридцяти хвилин замість трьох годин тридцяти хвилин, як це маємо сьогодні. Ця автомагістраль буде розрахована на максимальну швидкість руху 130 км/год.

Пригадаємо, у Львові розпочинають масштабну реконструкцію вулиці Степана Бандери. У зв’язку з цим вже з кінця вересня чотири маршрути громадського транспорту змінять свій рух.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.