Вівторок, 21 Травня, 2024

Чотири львівські маршрути зазнають змін з 28 вересня

Вже тривалий час у Львові говорять про старт масштабної реконструкції вулиці Степана Бандери, пише сайт lviv-future. І от нарешті – дочекалися: вже з 28 вересня має стартувати довгоочікувана реконструкція, у зв’язку з чим в місті зазнають змін кілька маршрутів громадського транспорту.

До уваги львів’ян: відбудуться зміни в русі трамваю №1, 7, автобусних маршрутів №15 та 41

Так, оскільки реконструкція буде відбуватися поетапно (розпочнеться все з ремонту відрізка від вулиці Чупринки до вулиці Антоновича), то львів’янам слід знати, що поетапно окремі відрізки вулиці будуть перекритими. Спершу зазнає змін маршрут трамваю №1 – трамваї поїдуть від Залізничного вокзалу по вулиці Городоцькій і до кінцевої, яку замість вулиці Пасічної перенесуть на Погулянку.

Що стосується трамваю №7, то його рух тимчасово призупинять (зараз трамвай курсує від церкви святої Анни до Погулянки).

Зазнають змін у зв’язку з реконструкцією вулиці Бандери і автобусні маршрути №15 та 41. У департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради зазначають, що автобуси на цих маршрутах будуть в цей час курсувати по вулиці Чупринки.

Про решту змін в русі громадського транспорту на час реконструкції вулиці Бандери стане відомо згодом.

Реконструкція вулиці Степана Бандери: що зміниться?

Реконструкція вулиці Степана Бандери у Львові передбачає масштабні зміни – проєктом передбачено великий об’єм роботи, в результаті якого вулиця має кардинально змінитися.

Зокрема, у міській раді раніше повідомляли про те, що в ході реконструкції відбудеться цілковита заміна трамвайних колій та тротуарів, передбачено повне розбирання дорожнього одягу. Разом з тим, відбудеться реконструкція всіх інженерних мереж, облаштування проїзної частини, облаштування вуличного освітлення та багато-багато інших змін, які реалізують задля комфорту львів’ян.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.